Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor kellett bevennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor kellett bevennetek esemény utáni tablettát? Milyen fajtát? Mik voltak a tapasztalatok? Miért kellett bevenni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
2szer. Először mert elszakadt a gumi, másodszor meg mert bennem ment el a pasim.
2013. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer sem hála az égnek.
2013. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

17 éves lány vagyok és egyszer kellett eddig bevennem. ESCAPELLE 1,5 mg tablettát vettem be. Én nem éreztem semmilyen mellékhatást sem. (Nem volt hányingerem, nem szédültem.) Azért kellett bevennem mert az óvszer elszakadt az együttlét során.

(Ilyen helyzetbe kerültél,hogy megkérdezted vagy csak kíváncsiságból? )

2013. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!