Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viola75 kérdése:

Létezik az, hogy egy férfi nem képes szeretkezni a terhes feleségével?

Figyelt kérdés
(nem kívánja, fél hozzányúlni, egyéb kifogás, lelki okok?)

2013. szept. 6. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, van tudomásom ilyen pasiról, később se változott, onnantól kezdve a házaséletüknek annyi volt.



Nálam egy terhességnél sem volt ilyen.

2013. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó annak, aki még ilyet nem tapasztalt!..
2013. szept. 6. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

van, hallottam énis ilyet

de van az ellenkezője is

engem pl. a párom nyaggat egy ideje hogy vállaljunk gyereket, hogy nagyon tetszik neki ha valaki terhes... hát...

2013. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az jó! :-) én kifogtam, hogy nem tudja, hogy miért, de nem akarja.... fizikailag működik, mert alkalmas rá, mert erőltetem, de azt mondja, hogy lelkileg nem jó neki...
2013. szept. 6. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:

4 Te szegény, ezt kikaptad. Ráadásul terhesen az ember még jobban kivánja..

Hála Istennek, nekem ilyen nem volt.

2013. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zoliba' ***** válasza:
érdekes téma. Engem sexuálisan felizgat egy terhes nő látványa.mégis mikor jött nálunk a baba én is félve sexeltem,nem mertem,nem akartam a babában kárt tenni. Hozzászoktam végül. Szülés után kivártuk a 7 hetet,na nekem viszont akkor volt valamiért undorító.nem tudom miért,de rágondolni sem tudtam. Aztán idővel újra jött a vágy.
2013. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát mi rendesen szexeltünk, - pasiként azt mondom, nagyon is meghitt jó esték voltak.

(meghintáztajuk a picit, ez volt a jelszó - életvidám ugri bugri lett, nem hiszem, hogy ezért.

De nem ártott neki semmit :)

2013. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a terhes nő kinézetétől is függ,hogy megkívánom-e.Ha szétfolyt mint Jabba a Hutt,akkor nekem se jön be.:)
2013. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!