Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek arcom van ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek arcom van ezért nem vesznek komolyan a lányok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amúgy próbálok férfias lenni meg minden csak gyerek arcom van kék szemmel és szőkés hajjal, ezért amikor megismerkedek lányokkal akkor sose a férfit látják bennem hanem a kisfiút. Ez még a felnőttekre is vonatkozik. Ritkán vesznek komolyan bármennyire is komoly vagyok és komoly szándékaim vannak. Eddig 3 komolyabbnak nevezhető kapcsolatom volt de az a baj, hogy azok a lányok akik nekem tetszenek férfias férfit akarnak nem kisfiút. Mit tegyek? Nem tehetek róla, hogy nincsenek komoly arcvonásaim.

17/F


2013. szept. 6. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
rajzolj magadnak
2013. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Várj néhány évet.
2013. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán érdekes, nálam meg épp az a panasz, hogy többnek látszom, mint amennyi vagyok.
2013. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NorbiNono válasza:
Ezzel én is így vagyok, szőke hajam van és kék szemem, eléggé gyerek arcom van nekem is. Sajnos erre nem tudok tanácsólni semmit. Örűlj neki hogy ha 30 éves leszel, te akkor is sokkal fiatalosabban fogsz kinézni, próbálj meg fiatalabb lányokat, van egy két nő akik bukik erre, de csak szeretné magát megint úgy érzeni mint régen.
2013. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oltozkodj felnottesebben.

Ha mar van arcszorzeted hagyj borostat.

Vagass egy jo hajat.


Amugy tipikus szoke-kekszemu cukifiu lehetsz. A baratom is szoke volt.

Viszont neki is olyan gyerekarca van hogy amikor nem hagy maganak egy kis borostat letagadhat ca. 15 evet xD

De ez jo! Szeretjuk ha valakinek szep arca van!


Jah meg ami sokat dobhat rajtad! Legyel izmosabb!!! Legyen ferfias a tested!

2013. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!