Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 20-as éveik elején járó...

A 20-as éveik elején járó fiúknak mik fontosak egy kapcsolatban? Milyen az a lány, akit ők szeretnek és komolyan vesznek? És nem csalják meg?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem lehet általánosítani. Neked is megfelelően kell viselkedned, meg a fiúnak is. Vannak olyanok, akik soha nem csalnak és vannak olyanok akik mindig. Erős(lelkileg) pasit keress, mert akkor nagyobb az esélye, hogy ellenáll a csábításnak. A gyengék rögtön csalnak.
2013. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Szeretnem kell :)Ha szerelem nélkül kezdenék kapcsolatba nem tudnám 100%-ra mondani hogy hűséges tudnék lenni, ezért nem is kezdek kapcsolatot szerelem nélkül :) 23/F
2013. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez természetes! Szóval tudtok annyira szeretni valakit, hogy ellenálltok a kísértéseknek?
2013. aug. 13. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kiszemelt kedves lány ismerősöm akivel ha összehozna az élet, őt biztosan soha meg nem csalnám! 22/F
2013. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, mindig azt gondoltam, hogy a ti korotokban nem olyan fontos a hűség. De kellemesen csalódtam :) (34 éves nő)
2013. aug. 13. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok ez szerintem nem kor függő! De köszönjük! :)
2013. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!