Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mindent áldoznál a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mindent áldoznál a szerelemért?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nálam 8 évvel isősebb fiúba. A kor az nem igazán számít nekem. Ő arab származású. Pár éven belül ki akar költözni egy általam választott arab-országba, vinne engem is. Szóval így fel kell majd adnom azt az álmom, hogy egyetemre járhassak, mérnök legyek. Ő mondogatja is, hogy ne legyek szomorú, elintéz mindent a pénzzel kapcsolatban, mert neki van.. Nem tudom mit csináljak, szeretem ezt a fiút. 18/L
2013. szept. 6. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
te nem vagy normális ha kimész valami arab országba olvass utána hogy bánnak ott a nőkkel kb rabszolga lennél
2013. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van jó pár dolog, amit fel áldoznék érte, de az álmaimat nem. Főleg nem azért, hogy egy arab országban éljek más pénzén. Ráadásul 18 évesen...Szerintem nagyon korai ez még.
2013. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel az álmodat senkiért és semmiért!
2013. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Idióta. :)

Hogy a francba van ennyi idióta p*icsa?

2013. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Soha ne add fel az álmaidat, egy férfiért pláne nem!

Egy idő után úgyis megbánnád

2013. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha ne add fel az álmaidat, egy férfiért pláne nem!

Egy idő után úgyis megbánnád


Ja,csak a férfiaktól kell elvenni az álmaikat.

2013. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kimész egy arab országba akkor te nem vagy normális.Látom nem vagy tisztában az arabokkal,az ő életükkel stb.
2013. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mit áldoznék a szerelemért? Náhány spermiumot a szájba. :)
2013. szept. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!