Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelt az évfolyamtársam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt az évfolyamtársam a tanárommal! (? )

Figyelt kérdés
én most 10. es vagyok és tegnap tudtam meg, hogy még tavaly (9.-ben) lefeküdt az évfolyamtársam a fizika tanárommal, és ez nem csak pletyka hanem ez biztos szinte. Mert a legjobb barátnője elmondta nekem. Tudom hogy ehez nincs tul sok közöm, de utálom a fizika tanárt és ő is engem, folyton szivat meg ilyenek, ugyhogy arra gondoltam hogy valahogy irok neki névtelenül egy levelet hogy ha nem állle a gyerekek szivatásával, be lesz köpve az igazgatónál aki páros lábbal rugja ki a sulibol a sitre. Az a kérdésem, hogy én kijöhetek-e ebből rosszul, vagy most nyerő pozítcióban vagyok?? és még mielőtt jöne az utálkozás ez a tanár rohadtul megérdemli amit kapna tőlem,7. től kezdve szívta a vérem gonoszkodott, még sztem nagy lelkű vagyok hogy figyelmeztetem és nem egyből hívom rá a zsarukat
2013. szept. 6. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
te cigány vagy?
2013. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak pletyka

2. Ne üsd bele az orrod, mert pórul jársz.

2013. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a zsarolás bűncselekmény.
2013. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
csak jobban megszívod mert bizonyítani nem fogod tudni hogy valójában mi is történt ők meg szépen letagadják úgyis
2013. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja zsarolni bűncselekvény de kiváncsi vagyok ki állna egy liliomtipró oldalára...eltörpül az én kis bűnöm az övé mellett
2013. szept. 6. 23:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekem is azt mondta egyik régi haverom unokatesójának volt kolitársa, hogy ő hallott valami olyasmit, hogy egyik évfolyamtársam vitt valamit a biosztanárnőnknek az igazgatóiba.

Nem hittem el.

2013. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A bűnt nem szubjektíven mérik, szóval ne gondold, hogy majd azt fogják mondani neked, hogy jajj te "csak" megzsaroltad a tanárod.

Más kérdés, hogy ez tényleg megtörtént-e, vagy csak lejáratod magad mindenki előtt. Én a helyedben hagynám a fenébe. Nem ér ennyit ez az egész dolog, hogy a gonosz tanár egyest adott a dolgozatomra, ezért most kirugatom.

2013. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mondom, nem pletyka a csaj durvábbb dolgokat is csinált egy szakadt ku rva simán kinézném belöle. az a tanár meg egy vén kecske.
2013. szept. 6. 23:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg nincs kézzelfogható bizonyítékod rá, csak egy harmadik személy "vallomása", addig ez még pletyka marad.
2013. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"nagy lelkű vagyok hogy figyelmeztetem és nem egyből hívom rá a zsarukat"


Szív-lélek vagy, nagylelkűséged nem ismer határokat

2013. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!