Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suli elvégzése után szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A suli elvégzése után szeretnék összejönni az egyik tanárommal. Mit tegyek, hogy már elkezdjen kialakulni köztünk egy "kapocs", ill. hogy tudnám ezt szolidan a tudtára adni, hogy átgondolhassa?

Figyelt kérdés

Kérlek érezzétek át a helyzetemet, nem én akartam tanárba beleszeretni, de már nem tudom elfelejteni. Szóval ne hordjatok le, inkább segítsetek, ha tudtok.


Tényleg nagyon szeretem, már évek óta Ő az egyetlen férfi, akire tudok úgy tekinteni. Érzem, hogy tőle függ a boldogságom, belehalok, ha a suli után megszakad vele a kapcsolatom, vagy nem látom többet. Szerintetek mit kellene tennem? Elég jó vagyok a tantárgyából, vele is viszonylag jóban vagyok, de semmi komolyabb. Ő nagyon távolságtrtó a diákjaival, amit amúgy teljesen meg is értek. De így olyan nehéz. Szerintetek mihez kezdjek?

31/F és 17/L



2012. dec. 11. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél fel egy kivágott felsőt és ejtsd le előtte a tolladat majd vedd fel :D
2012. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem r*banckodni akarok előtte, ez amúgy sem az én stílusom, és neki sem hiszem, hogy bejönne. De azért köszi a tippet, hallottam történeteket, amik hasonlóan kezdődtek.. :) Csak én nem olyasmit akarok.
2012. dec. 11. 18:05
 3/11 Hanariko ***** válasza:

mit tanít? (csak úgy kíváncsiságból)

egyébként nem rosszindulatból, de elég hülyén hangzott ez hogy "átgondolhassa". Szerintem ha tetszenél neki vagy akarna valamit, azt már kimutatta volna, pláne hogy azt írtad hogy amúgy távolságtartó.

2012. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Pedig jobb, ha elfelejted.
2012. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hanariko: Humán tárgyakat tanít. Azért írtam, hogy átgondolhassa, mert nem hiszem, hogy ha még tetszenék is neki, vakmerően belevágna egy ilyen dologba, elvégre tanár. Én is már ezerszer átgondoltam ezt a dolgot, gondolom erre neki is szüksége lenne.


3. : Tudom, jobb lenne de sajnos nem megy.

2012. dec. 20. 15:50
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem akarod le égetnimagad egy életre, akkor nem csinálsz semmit.
2012. dec. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hanariko ***** válasza:
humán tantárgyak... azért az elég tág fogalom. Konkrétan? (priviben is jó)
2012. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem ez tetszik: "Érzem, hogy tőle függ a boldogságom"

ja, aha:)))

2012. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hanariko, írtam!

Utolsó: Tudom, hogy ez nagyon drámaian hangzik, meg olvasásra talán elég mű is, de én tényleg így érzek. És hidd el, nagyon rossz.

2012. dec. 26. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
azért érzel így, mert gyerek vagy. kamasz, álmodozó. kb. semmit nem tudsz a tanárodról, ez csak egy ideál, hasonló a sztárok iránti rajongáshoz.
2012. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!