Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha a bal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj ha a bal herem mellett van egy kisseb dumo? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na az van hogy mar korulbelul egy ket honapja figyeltem fel ra hogy a bal herem mellet van egy kisebb dumo.Egyszeruen nem tudom hogy mi az, amikor megnyomkodom akkor picit faj, nem ko kemeny hanem inkabb ilyen kozepes szoval kemeny meg puha is es nem tudom hogy miaz, nem nagyon zavar de jobb lenne tudni. valami otlet ? :S Es bocsi hogy ekezet nelkul irok de angol billentyum van most :S ( egyebkent 14 eves vagyok)
2013. szept. 7. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
talán a mellék herék?
2013. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg. Lehet hererák, lehet a mellékheréd, visszér, pattanás. Ennyiből nem tudni.
2013. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellek here ? ?O olyan van? en arra gondolok hogy mellekhere mert semmi tunete sincs csak van ugy. ilyen 1cm az atmeroje nem teljesen kerek :S
2013. szept. 7. 14:57
 4/6 anonim válasza:
Akármilyen gyulladás lehet! Mosni kell. mondd el szüleidnek semmilyen szégyen nincs benne
2013. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mosni kéne*
2013. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mosom.. minden nap furdok, valamikor volt olyan hogy kihagytam 1 napot, de akkor is normalisan mosom..mindenhol... nemhiszem hogy gyulladas mert nem faj meg semmi es nincs tunete ..
2013. szept. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!