Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki él prostitúcióból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki él prostitúcióból család mellett?

Figyelt kérdés
A párommal élek és van egy egy éves kislányom. A párom tudja hogy gondolkodom a prostitúción (lakáson) és nem ellenzi, azt mondja hogy én tudom mit szeretnék. de engem ez idegesít a legjobban hogy rám bízza a döntést, illetve tudom ha elkezdem, akkor már a kapcsolatunk már nem lesz olyan mint volt. olyan nők véleményére vagyok kíváncsi aki már csinálta vagy csinálja ezt család mellett.
2013. aug. 28. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
A lányod büszke lesz rád.
2013. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
ész!hová mész?
2013. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
nem. Eszedbe ne jusson.Észnél légy.
2013. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
szerencsétlen lánynak lessz kitől tanulnia -.-
2013. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Kérlek becsüld meg magad annyira,hogy nem akarsz csak egy tárgy lenni amin a pasik kiélhetik a vágyaikat.
2013. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
hagyjatok.az o elete, ha el alarja b...s.zni akk had b...ssz.a el.
2013. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na szép példa.Egy normális eszű ember nem tesz ilyet.Ha senki akarsz lenni mások szemében akkor tesék.amúgy a párod meg szép milyen ember aki hadja h prosti légy.
2013. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Most nekem az jutott eszembe, hogy te ezt már kipróbáltad, és azzal kapcsolatban vagy te kíváncsi a válaszokra, hogy ki mit szól!
2013. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

A sok tudatlan tapasztalatlan paraszt azt sem tudja mitől bezél, mert sohasem voltak még ilyen helyzetben. Figyelj én amondó vagyok, hogy inkább ezt csináld (de csak okosan!) mint 80 ért gürizz 12 vagy több órát azért higy éhenpusztuljatok! Én is ezt tettem, nem tudja senki, mégis 27 évesen 2 éves kislányommal és a férjemmel boldogan élünk bőven a létminimum főlött és anyagi gondoktól mentesen, mert az ezalatt az udő alatt keresett pénzemet befektettem. Megéri hidd el,már ha nem akarsz baromi erkölcsösen éhenhalni! :)


A társadalom nagy része elítéli, jórésze megérti és tiszteli a prostikat, azt amit tesznek. Ha egy nő szép, és van gyomra bevállalni akármilyen farkakat, akkor tegye én amondó vagyok. Mivel különb minimálbérért trógerolni más szarát takarítani egy közösségi Wc-ben egy lenézett takarítócselédként péládul? Csak azért mert magadban megvan egy erkölcsi értékrended, attól még a többiek annyiba sem néznek, mint amit takarítasz. Ez a valóság. Ugyanígy van ez az őrületbe kergető futószalag rabszolgákkal is, semmivel sincs jobb életük, csak álmodnak ,de nem érik el a céljaikat sohasem. Becsületesen éldegélnek ,aztán egyszercsak megvénülnek, sehova nem jutottak, van egy középkategoriás családja akivel meghúzza magát és kész.

Ellenben egy prosti az valóra váltja az álmait! Pár évig teszi ezt a melót, semmivel nem megalázóbb, undorítóbb mint egy másik rabszolgameló,/Wv- pucolás/ de 10 ezer forintos órabérért szerintem nem rossz amit azok a lányok csinálnak. Pár év alatt hü-lyére keresi magát, utána befekteti a pénzt, leszámol a multjával és él mint Marci a hevesben, családot alapíthat, mindene meglehet, boldog új élet vár rá, az álmai beteljesülnek! Ha eleve titokban csinálja amit csinál, utána sem mondja el a családjának a multját, az olyan mintha meg sem történt volna, persze,ha utána képes nomrális emberként élni. Ez egy céltudatos nő életútja szerintem. A cél érdekében tudni kell áldozatot hozni. A pár éves prostitúció egy kiváló ugródeszka a lányoknak az önmegvalósítás felé. Mai világban már nagyon diplomával sem lehet hazánkban mit kezdeni munka terén. Egyszerüen ilyen világban élünk. És mindnekinek csak egy élete van, az meg telik, eljár mindenki felett az idő, aztán cseszheted az erkölcsös életedet.


Aztán lehet pattogni hogy ez nem így van, biztosan nektek van igazatok, elvégre baromi tapasztaltak vagytok a témában nem?

2013. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Szervusz! 32 éves 3 gyerekes anyuka vagyok. Én kb 21 évesen kezdtem bele, utána mentem férjhez, az én volt lakásomat használom erre. A férjem tud róla, a gyerekek még nem. Nagy anyagi előnyhöz juttatott minket, új ház, kocsi, stb. Ha nem akarod, hogy a pasid prostit hívjon, akkor nem kell elvállalnod, én az enyém már rajta kaptam-azt mondta azért tette, mert nem voltam vele eleget. Hittem neki, máig boldogan élünk, mint család, nincs anyagi, és erkölcsi gond sem. De szerintem ha neked kérdés, akkor ne kezd el. Írj privátot, hogy mire döntöttél, sok szerencsét!
2013. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!