Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez irántam vagy mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam vagy mi ez az egész?

Figyelt kérdés
Külföldön találkoztunk nyáron. Ő is nyaralt és én is. Egymásba szerettünk de el kellett válnunk.Olaszországban lakik. Mindennap beszéltünk,a mai napig beszélünk..Tervezem hiszen megbezséltük hogy megyek hozzá októberben. A legelején mindig elmondta mennyire szeret és hiányzom neki és várja hogy találkozzunk de most megváltozott.Furcsa volt ezért rákérdeztem hogy szeret-e és ma bevallotta hogy őszintén szólva most nem tudja azt mondani hogy szeret mert nem ezt érzi.. Teljesen összedölt bennem egy világ.. Utánna pedig azt mondta hogy beszélni akar velem és hogy még mindig akarja hogy kimenjek hozzá. Akkor most mi van? Szeret vagy nem? Miért akar még mindig találkozni? Miért akar velem még mindig beszélni mindennap? nem értem:((
2013. szept. 7. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerelem egy-két hét nyaralás után? offos
2013. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 hónap volt..
2013. szept. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!