Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem 1 lánnyal elkezdtü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem 1 lánnyal elkezdtünk járni,2 taliztam vele,1x egész éjjel buliba,2x sétáltunk egyet, és másnap kijelnti h "nem érez semmit irántam, pedig vmit már kellene"-mondta. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Mondd neki, hogy nem eszik olyan forrón a kását, az ember nem csak így piffpuff dirrdurr beleszeret valakibe. Néha a szerelemnek idő kell, de főleg az, hogy megismerd a másikat.

Minél többet randiztok, annál valószínűbb, hogy komolyra fordul a kapcsolat.

2009. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet h nem josz be neki. ha mar ennyiszer talalkoztatok akkor vszinuleg nem vleed van baj. 1szeruen nem passzoltok.
2009. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszerűen a lánnyal van a baj. Szerintem nem is hozzád való.
2009. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nemtom. pedig tök jól megértjük egymást. meg eldumálunk órákon keresztül (volt hogy éjféltől reggel 5ig vele telefonáltam). igaz nincs bennünk vmi rengeteg közös, de azért vmi van és én ugy érzem h tök jól ellenénk egymásssal, lehet h bennem van a hiba? v vmit nem jól csináltam?
2009. jan. 10. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
ne várd két vagy három alkalom után,hogy egyből szerelembe essetek,mert az nem úgy megy mint a filmekben...szóval csak türelem és beszélgessetek meg találkozzatok és egy kis időn belül ,egy hónap után eldől,hogy mi lesz ezzel.
2009. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!