Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen nővel? Nem én vagyok az, hanem az egyik ismerősöm.

Figyelt kérdés

168cm, vékony de van fogni való ott ahol kell lennie, hosszú barna haja van, zöld szem, világosbarna bőrszín,(nem cigány) 24 éves, 6 nyelven tud: németül, angolul, spanyolul, franciául, oroszul, japánul. Ovis kora óta tanulta a nyelveket. Modellkedik is. Könyvelő. De egyben psziológiával is foglalkozik, de szeretne orvos is lenni. Tud sztriptíz táncot lejteni. Eléggé kedves, bár egy kicsit befolyásolható, nagyon szép lány.

Vagy már akkor túl okos?


2013. szept. 7. 19:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Álomnő :D

Tényleg létezik? :O

2013. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
És nagyon elfoglalt is, ez a baja
2013. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Elég a sztárolásból, és tudjuk, hogy te vagy az.

Kérdésre válaszolva persze.

2013. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Ez még kérdés?

Hogyafrancbane?! :D

2013. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az, ám egy kicsit félénk, már nem bízik annyira a férfiakban mert egyszer ejtették már.....
2013. szept. 7. 19:40
 6/39 anonim ***** válasza:
46%
attol fugg menyibe kerul kitartani.
2013. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? hogy kitartani?
2013. szept. 7. 19:42
 8/39 anonim ***** válasza:
ahogy ti csak a kulsot es a penzt nezitek egy csavoban mi ugyan ezt teszuk. megnezuk mennyire vagy jo bula aztan megnezuk megeri tartani titeket a koltsegek mellett. legtobb esetben nem eri meg szoval ezert irtam.
2013. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Nekem ott bukott el, hogy 24 éves. Én csak 19. :/
2013. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
háááát értem....viszont nekem meg neki nem pont a pénz számít....ám ő így is sokat keres úgyhogy neki aztán mindegy hogy milyen gazdag.
2013. szept. 7. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!