Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam az ismerősöm közeledését?

Figyelt kérdés
Reggel hazaköltöztem anyámhoz mert a párom nagyon rosszúl bánt velem. Anyámnál lakik egy pasi albérletben és közölte velem, hogy ő szivesen élne velem és a gyerekkel (3 hónapos terhes vagyok). Most erre mit mondjak neki?
2013. aug. 19. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Várnék én még ezzel. Lehet, hogy a pasas az albérletből főbérletet szeretne magának. Légy óvatos!
2013. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy átsó szándékai lennének, amúgy is ingyen lakik ott.
2013. aug. 19. 12:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És az érzelmek ?
2013. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az albérlő viszony átalakul együttélés viszonnyá, egészen más jogi helyzete. Nekem nagyon gyanús a pasas innen kívülről is. Aztán azt visszacsinálni már nehéz. Első dolga lenne, hogy nem fizeti az albérletért a díjat. Amíg te is ott laksz, amíg nem születik meg a pici, a közelembe sem engedném helyetted. Megkérném, hogy mondja fel az albérletet és költözzön el, és akkor majd, amikor a pici megszületik, meglátod. Ezzel kiugrasztanád a nyulat a bokorból. Rafináltnak tűnik a pasas. Ne dőlj be neki. Most sérült vagy érzelmileg, és könnyen lépre mehetsz egy olyan alaknak, aki az érzelmeidre hat, hogy két legyet üssön egycsapásra. Vigyázz!
2013. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Milyen albérlő az, aki nem fizet? :D

Csak van rezsi díja annak a lakásnak/háznak.

2013. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék bele semmiféle kapcsolatba, ha nem vonzódom hozzá, nem vagyok szerelmes. Nyilván elvárja majd, hogy lefeküdj vele, jogosan. Ha nem kívánod, szerinted képes leszel rá?
2013. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Milyen "albérlő" az aki nem fizet? vagy természetben adja meg a járandóságot?:DD
2013. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A lakhatásért cserébe megcsinál ezt azt a ház körül. Pl: kertet ás, füvetnyír, télen fátvág stb.
2013. aug. 19. 13:17
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Grat, cseberből vederbe kislány.
2013. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem se! Ismered egyáltalán!?
2013. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!