Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az irigységem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az irigységem?

Figyelt kérdés
Mikor felnézek facera és látom mások képeit, hogy élnek, kinéznek valahogy és én még egy profilképet se raktam ki egy kicsit szomorú leszek, főleg ha fiatalabbakat nézek, mindegy, hogy fiú vagy lány mindenkinek van sok barátja meg élvezik az életet... én még saját önmagam sem találtam meg, pl kinézetben, stílusban... itthon nem rágom anyámék agyát, hogy vegyenek meg minden márkás cuccot, mert tudom hogy kell a pénz.. Sajnáltatható szövegnek tűnhet de én csak meg szeretném tudni, hogyan tudnám legyőzni az irigységem?
2013. szept. 8. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutass képet!
2013. szept. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nightmare Princess ***** válasza:
dobd fejbe a holnapi ebédemmel.
2013. szept. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rakj ki te is hazugságokat
2013. szept. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mutass képet és megmondjuk min változtass. Ha nem akarsz nem kell, ez csak egy "tanács".
2013. szept. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!