Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a saját fejemben kéne rendbe tenni a dolgokat. De nem tudom hogyan.


Féltékeny vagyok a páromra, hogy vannak barátai. Nekem is vannak, de nem azok a barátok, akikre tényleg azt mondanám, hogy igaz barát. Meg ahol lakom, onnan is csak ilyen felszínes emberek vannak, őszintén szólva innen nem is szeretnék senkivel sem mély és tiszta barátságot (régen voltak itt barátaim, de már annak vége..) Jó lenne, ha azt tudnám mondani valakinek, hogy 5 perc múlva találkozzunk, és ne kelljen órákat buszocskázni, hogy valamelyik barátommal csak úgy beszélgessek. Páromnak meg ott vannak a gyerekkori barátai, bármikor tud velük találkozni. Én meg olyan féltékeny vagyok :(

Ez a kapcsolatunkra megy, sokszior veszekszünk emiatt. Belekötök, ok nélkül beszólok neki, mert idegesít, hogy megint megy a barátival ide-oda, én meg egyedül vagyok :( önző vagyok és féltékeny, belátom. De változtatni szeretnék.. SEGÍTSETEK!


2013. júl. 8. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem mész el vele akkor te is és megismernéd az ő barátait és a tiéd is lehetnének ugyan úgy.
2013. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A féltékenység az önbizalom hiány egyik jele.Szerezz önbizalmat,tégy olyan dolgokat,amire büszke vagy,a büszkeség meghozza az önbizalmat,és el fog múlni a féltékenységed is!
2013. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyálltalán nem éri meg ezért féltékenynek lenned.Te is keress barátokat magadnak ott a környéken.Ennél komolyabb féltékenység van ami problémás.Ne ezért mennyen tönkre a kapcsolatotok.
2013. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első!

Ismerem a barátait, több, mint két éve együtt vagyunk. Jól kijövök velük. Két okból nem megyek vele:

- mindenkinek kell a szabad tér, nem szeretnék állandóan a nyakán lógni.

- nem is lakunk egy helyen, szóval nehezen megoldható lenne. De mikor ott vagyok nála, akkor mindig megyek vele.


Második! Köszönöm :) (ilyen válaszokra lenne szükségem) csak nem tudom, hogy kezdjem ezt az önbizalom növelést :\


Harmadik!

Tudom, hogy nem éri meg, de nem tudok mit tenni :S állandóan előjön. Vannak barátaim, sok helyről. Ezt írtam is, de egyik sem az a barát, akiben 100%-ig megbízom és tényleg tudom azt mondani, hogy igen, igaz barátom. Ahol lakom ott is, csak ilyen "találkozunk-beszélgetünk" barátaim vannak :\

2013. júl. 8. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok,pl kezdj el egy sportot,gyurás,kerékpár,úszás,bármi... érezni fogod,hogy egyre jobb vagy legyen szó bármelyikről,ennyi elég is,azt csináld amihez a legnagyobb kedved van ;)
2013. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most, hogy belegondolok, igazad van. Nem sokára megyek majd dolgozni, előtte el kellett intézni pár dolgot, meg a munkahelyen besegíteni és kaptam érte egy kis pénzt. Olyan jól éreztem magam :D Pedig a párom akkor is a a barátival volt, mégsem érdekelt (mármint nem voltam féltékeny) Köszönöm ;)
2013. júl. 9. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!