Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerestem a neten erről választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerestem a neten erről választ, de nem találtam, így azt gondoltam itt kérdezem meg: A vágycseppektől teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Elég gyatra volt a felvilágosítás, mikor tartották, így nem tudom.

#vágycseppek
2013. szept. 8. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a fene az a vágycsepp? Ha ezalatt az előváladékot érted, akkor igen, teherbe lehet esni tőle, bár tény, minimális az esélye... elvileg orgazmus után, ha újabb aktus követi, akkor tartalmazhat élő spermiumokat.


De az is tény, ha 10 ezer aktusból 1 nő esik tőle teherbe, és az az 1 te leszel, nem nagyon fog vigasztalni, hogy "de hát alig volt rá esély".

2013. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktor123456 ***** válasza:

Gondolom azelőnervtőlre gondolsz a péniszen, csak azért nem tiszta, hogy a vágycsepp elsőre mi az.


Igen, lehetséges a terhesség.


Azért durva, hogy ilyen én kicis pónim szinten tolják a felvilágosítást. :-)


Ha bármi kérdésed van, üzenj.

28f

2013. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
IGEN, lehet!
2013. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen, valahogyan ezek az információk lemaradtak, amikor "felvilágosítottak" minket. (Lehet, hogy növelni akarják a születési arányt.) XD
2013. szept. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!