Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek számít a bőr-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek számít a bőr-, haj-, és szemszín? Van olyan, , párosítás" amit előnyben részesítetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha illik a haj az archoz, akkor mind1, hogy milyen színű. Én együtt nézem, nem külön
2013. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
aki ez alapján ítél az ne haragudjon, de nagyon körülményes és felületes.. ha valaki tetszik, úgyis úgy fog tetszeni, ahogy van.. jó hogy nem még egy napon is szülessenek.. ugyan..
2013. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

az ellenkezőjét tudom mondani...


a nagyon világos szőke hajú, világos bőrű nő szerintem a legrosszabb párosítás... pláne, amikor a német csajok leégnek a balaton parton, és olyan mintha a vörös bőrükön nem lenne szemöldök.

2013. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem van. A napbarnított bőr (nem a szolis, és nem is faji hovatartozás miatt barnább), a nagyon sötét barna szem és a fekete haj nagy előnyhöz juttathat valakit nálam. De végsősoron tetszett már szőke kék szemű lány, meg világosbarna, sőt még nagyon mély, festett vörös is. Ha jól áll neki, akkor mindegy, csak az első fajtám fog meg legjobban első pillantásra. :)
2013. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
persze hogy van.. szerintem minden embernek van ami jobban tetszik mint a másik.. de az értelmes ember nem haj,szem, szín alapján fog válogatni.
2013. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán számít..

Előnyös:

Kék szem, fekete haj..

2013. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Nekem világosbarna a hajam,sötétbarna a szemem,a bőröm évszakonként változó.:D

2013. szept. 8. 10:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Az is szép kombó. :P
2013. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi!:DD
2013. szept. 8. 10:57
 10/19 anonim ***** válasza:
csak ne szolizzon. bármit,csak azt nem akarom látni. undorító. amúgy bármi jöhet.:D
2013. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!