Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is sokszor elege van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is sokszor elege van a külsőségekből és a megfelelési kényszerből a másik nem felé?

Figyelt kérdés

a kérdés adott, nem általánosítás, de azért valljuk be eléggé pénz és külsőség orientált világban élünk.

sohasem tudunk magunknak megfelelni épp eléggé, mert mindig lesz valaki jobb, csinosabb, jóképűbb stb....... mindig a képbe jön valaki más aki jobb nálunk aki elveszi tőlünk a barátunkat/barátnőnket , megcsal vekük. és próbálunk tovább állni miközben baromira unod már, hogy minden a külsőtől függ.



2013. márc. 19. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Aha aha, állásinterjún a legrosszabb. De hát...mindenki azt választ amit akar. Hoppá.
2013. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és csak szarul érzed magad közben hogy belőled mi hiányzik, miért nem lehetsz olyan mint........ mindig csak ez az összehasonlítgatás.

meg a 'jó a szamár is ló helyett' vannak akik megelégszenek ha van mellettük valaki aki épp hogy csak szexre jó. a többi le van szarva. de csak kihasználja őt. akár nő,akár férfi.

2013. márc. 19. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Nyaf-nyaf.
2013. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A mai szar világban is meg lehet találni azt, aki nem csak kihasználni akar.

Szerintem azzal az emberrel is gondok vannak, akinek az az életcélja, hogy megfeleljen. Igen, engem is zavar az, hogy megvannak az elvárások, de nem leszek festett szőke, műmellű plázacica azért, hogy több pasinak feleljek meg. Ha valakinek jó vagyok így ok, de nehogy már ráeröltessek magamra egy szerepet és egy életstílust.

2013. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! mindegy ki hogy néz ki, egyet ne felejtsünk el, persze mindenkinél találsz jobbat, szebbet, okosabbat, hát ezzel mindenki tisztában van, persze mindenkiben van ami megfog, na az a lényeg,

egy a lényeg Te érezd magadat jól a bőrödben a többit meg szard le, ha Te ki vagy békülve magaddal az már fél siker N

2013. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
15%
Nyaf-nyaf
2013. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Én sosem akartam megfelelni másoknak.

Normálisan öltözködöm sportolok.a véleményük nem érdekel.A csajozás megy.

Te is tehetnéd ezt.

Innentől kezdve ez csak NYAF-NYAF

2013. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Az jön csak ilyennel, aki nem képes még saját magának sem megfelelni semmilyen szinten sem, de még ez ellen tenni is derogál neki. Ha meg valaki "elveszi" a párodat, az olyan is volt, nem kell sajnálni, és magadat ostorozni.

A kérdésed nem más, mint szánalmas nyafogás, ami által a saját önértékelési zavaraidat akarod másokra átvetíteni, egyetemessé tenni. Ébredj fel!

2013. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Aladárkiss ***** válasza:
Külsőség szerintem fontos és igen is adjon magára az ember. Én kajakra az öltözködésemre adok és költök a legtöbbet és akármit nem veszek fel. Ez nem azt jelenti megfelelési kényszerem van, de én saját magamtól elvárom, hogy normálisan nézzek ki. Egy nőt nem megszerezni nehéz hanem megtartani, ezt meg tanuld meg. Ha folyamatosan jól csinálsz valamit, akkor nem lép meg mellőled a lány. Ha ki is tudod elégíteni akkor meg nem mászik férre. A média is ezt sugallja legyél tökéletes. Vagy felveszed a ritmust a világgal vagy ha nem akkor ne várd azt, hogy minden az öledbe pottyan. Ezt hívják alkalmazkodásnak. Ez van....
2013. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" Külsőség szerintem fontos és igen is adjon magára az ember. Én kajakra az öltözködésemre adok és költök a legtöbbet és akármit nem veszek fel. Ez nem azt jelenti megfelelési kényszerem van, de én saját magamtól elvárom, hogy normálisan nézzek ki. Egy nőt nem megszerezni nehéz hanem megtartani, ezt meg tanuld meg. Ha folyamatosan jól csinálsz valamit, akkor nem lép meg mellőled a lány. Ha ki is tudod elégíteni akkor meg nem mászik férre. A média is ezt sugallja legyél tökéletes. Vagy felveszed a ritmust a világgal vagy ha nem akkor ne várd azt, hogy minden az öledbe pottyan. Ezt hívják alkalmazkodásnak. Ez van...."


Bocs, de ez nem hagyható szó nélkül és egyben válasz a kérdésre is. Az egész külsőség maszlag egy létező dolog és vagy alkalmazkodsz, vagy élsz úgy ahogy te akarsz és neked jó. Bizony erős megfelelési kényszered van, ha elhiszed ha nem. "Egy nőt nem megszerezni nehéz hanem megtartani, ezt meg tanuld meg." Már alapból meg akarsz felelni a nőnek, hogy megtarthasd, ez már erősen papucstéma.

Szerintem durván nem férfias foglalkozni mások véleményével és az alapján tenni vagy nem tenni valamit, hogy más hogy néz rád utána vagy mit gondolsz majd. A te életednek neked kell jó legyen és nem azért mert mások véleménye "simogatja az egód", hanem mert neked úgy jó valami. Nincs ezzel gáz, mert te vagy többségben.

viszont

A másik oldal - ahol én is állok, gondolom - az, hogy lesz*rod mások véleményét(egészséges mértékben. Pl.: Ha egy menő csaj lefikázza a hajad aki nem fodrász, kit érdekel? De ha egy menő fodrász lefikázza a hajad, akkor átgondolandó.)

A te életednek rólad kell szólnia. Nehogy már azért legyen barátnőm,mert a fél életem a megtartására megy el. A barátnő nem a másik felem, hanem a plusz. Ha nem illünk össze, nem tetszik valami és nem tudunk kompromisszumot kötni és ezért elhagy, ez van, nem egyezett a világunk, jobb így mindkettőnknek. Eleve olyan lányokkal foglalkozom csak akiket a média nem befolyásol. Nem azokra akik mélyen belül, amikor otthon ülnek a sötét szobában, tele vannak kételyekkel az érzéseiket illetően. Tény, hogy a lányok többsége ilyen, határozatlan. Ettől még imádnivalóak és dögösek, de van aki nem ilyet keres. Szóval ha olyan lányt akarsz Kérdező - vagy fiút,tökmindegy - akinek nincs megfelelési kényszere, számíts rá hogy nagyon szűkek lesznek a lehetőségeid. Az olyan lányok általában szinglik és mindig tudják mit akarnak(és az nem egy határozatlan, megfelelési kényszeres srác), ezért durván fognak tesztelni.

Ha eleged van a megfelelési kényszerből, van egy jó receptem ellene: Éld a saját életed és ne felelj meg.


Személyes tapasztalat: Rohadt sok embernek leszel ellenszenves és nehezebb lesz az életed,mert nem alázkodsz meg, viszont ritka kincseket fogsz találni és rengeteg önbizalmad lesz ha te irányítod magad.


Hogy árnyalatnyi példával mutassam be:

Azért felvenni egy jó cuccot,mert tudod hogy a barátnődnek így jobban tetszenél és bemeséled hogy nem is olyan rosszul áll -> megalázkodtál

Azért felvenni egy jó cuccot, mert neked tetszik és a barátnődnek is -> Ok.

Azért nem venni meg valamit, mert neked tetszik de a barátnődnek nem -> megalázkodtál.

Kivéve ha stylisttal jársz. )


Bocs a regényért ;)

2013. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!