Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok meddig tart a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok meddig tart a "nem beszélek veled és rád sem nézek" állapot, ha haragszotok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek elvárják ilyenkor h megalázkodj és segget nyalj még ha nem is te tehetsz róla akkor is :)
2013. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Amíg nem jön oda a másik bocsánatot kérni.
2013. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az őszinte bocsánatkérésig, de van, hogy rá se jön a másik, hogy miért haragszom. 31N
2013. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl haragtartó, hamar el szokott múlni magától (mondjuk egy óra, maximum) és utána úgy viselkedem megint, mintha mi sem történt volna. Csak kis idő kell, amíg megnyugszom és ennyi. Bár barátom nem volt még, de ha másra haragszom, akkor így szokott lenni, de alapból ennyire haragudni, hogy nem is szólok a másikhoz is ritkán szoktam.
2013. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!