Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kihozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kihozom minden fiú perverz énjét?

Figyelt kérdés

Szinte az összes hímnemű ismerősömre olyan hatással vagyok, hogy mindenféle intim dologról csevegnek velem, sokan még a farkukról is küldenek képet, pedig nem is kérem különösebben.

Volt, hogy a barátnőm fb-járól chateltem valakivel a barátnőm nevében (meg volt engedve, mielőtt valaki beszólna :P), és akkor is 5 perc alatt perverz lett, pedig ha a barátnőm beszél vele, akkor vele sosem az.


Mi lehet bennem így neten keresztül, hogy ezt hozom ki a fiúkból?


21 éves nő vagyok.



2013. szept. 9. 02:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"pedig nem is kérem különösebben. "


Különösebben?! azt hiszem a kérdésed önmagában fölös volt.

2013. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert hagyod! én leveleztem egy ilyen sráccal, egyszer csak küldött egy képet a szerszámáról locsolás közben. Én meg nyomtam egy tiltást. Ne nézzen egy kis k. nak.
2013. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Tudod, ez inkább negatív rád nézve, mint pozitív.

Ha egyből perverzségeket írnak neked, illetve képeket küldözgetnek a farkukról, ez jóformán azt jelenti, hogy könnyű vérűnek tartanak, azt gondolják, könnyen megkaphatnak, mert ilyen lány vagy, és pont. Legjobbik esetben is csak megakarnak fektetni. Ha egy férfinek komoly szándékai vannak egy nő felé, nem így tudatja veled, mint ahogy veled teszik, még ha csak simán megtetszel is nekik. Szóval 1 opció van:


csak kefélni akarnak veled, és semmi komoly, mert max egy szexet érsz meg. És tudod, normális esetben egy lánynak nem kéne ezzel "dicsekednie", vagy ahogy te teszed, "felvágnia".

2013. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hát nem csalódtam az oldal idiotizmusában...

Először is, ahhoz rettenetesen buta/rossz emberismerő kell, hogy legyen egy fiú, hogy engem könnyűvérűnek nézzen, vagy velem szórakozni próbáljon.

Másodszor, ha felvágni akarnék, akkor az ismerőseimnek mondanám ezt az egészet, nem pedig egy anonim oldalon kérdezgetném, szóval ez a feltevés is rém ostobaság volt.

Harmadszor pedig, nem mondta egy szóval sem, hogy ezzel kezdik az ismerkedést.

2013. szept. 9. 13:29
 15/24 A kérdező kommentje:

*mondtaM


Jah, és nem érdekel, hogy negatívnak vagy pozitívnak tartjátok-e.

2013. szept. 9. 13:30
 16/24 anonim ***** válasza:

Egyel egy Snickerst Te hisztis "Diva" ... na mi van, jobb mar? :D


Nem baj "Emese", a kepeiddel kitapetazhatod a szobad. :P

2013. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Erdekes ez a mai vilag ... kepen kuldozgetik a nemiszervuket a kisskacok ... az en idomben meg szemelyesen odaadtuk a bret, azt ment a moka.


Ma mar csak kepen kuldozgetnek es ilyen hulye valaszolos oldalon beszelik meg? Szep kis nemi elet! :P

2013. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"pedig nem is kérem különösebben"


egy átlagos beszélgetés:

- akkor küldesz egy képet a faszodról?

- aha!

- fasz.jpg

2013. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
mivel 21 éves nő vagy, ezért
2013. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nem, inkább úgy zajlik, hogy a beszél a farkáról vagy fél órája, és kérdezget, hogy szerintem ez meg az baj-e (általában hülyeségeket), mondom látatlanban nem tudom, erre küld egy képet. :D

De amúgy nem is ezen van a lényeg, nem kapok képet mindegyiktől, de szinte mindegyik fiú ismerősömmel felmerültek szexuális témák, és nagyon nyíltan kimondtak mindent.

2013. szept. 10. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!