Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek az ambíciózus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az ambíciózus lányokat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Öhm nem lehetne egyszerű szavakat használni?:S Én nem érezném jól magam olyan lány mellett aki ilyet használ.Túl hülyének érezném magam.
2013. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első :D :D
2013. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első :D Olyan lányok, akiknek vannak terveik a jövőre nézve és nem csak tengenek a levegőben, hanem pontos elképzeléseik vannak.
2013. szept. 9. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy bejönnek ha nem mennek át "törtető cafkába".
2013. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam,hogy fikázzam a kérdezőt vagy valami ilyesmi.

Én egyszerű srác vagyok.Nem igen ismerek ilyen szavakat,és bevallom rosszul esik ha ilyeneket használnak egy beszélgetésben.Vagy pl itt.Mert nem tudom mit jelent.Nem tudnék hozzászólni.Ha egy lánnyal beszélgetnék és ő használna hasonló szavakat egy tanulatlan hülyének érezném magam :( Ami már előfordult.


A kérdésre válaszolva.Igen!Én szeretem őket.Legalább nem csak élik az életet napról napra

2013. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem ez annyira nem bonyolult szó. Ja, és nem használok csak ilyeneket. :D
2013. szept. 9. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem haragszom.De nekem az :)
2013. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon!

26F

2013. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!