Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé ki vagyok akadva mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé ki vagyok akadva mit gondoltok erről az állapotról? Hogy lehet ebből kilábalni? 19/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy nagyon *zarul vagyok. Eléggé ömmm, illúzió vesztett helyzetben vagyok ,hogy így mondjam a dolgokat nem így terveztem. Úgy érzem semminek sincs értelme, semmi sem érdekel. Lehetséges ,hogy valami szerotonin átviteli problémám van vagy nemtudom de régen mindig motivált egyvalami , bármilyen helyzetben mégpedig a nők/lányok. Bármit amit csináltam mindig rá tudtam fogni ,hogy ha más nem a lányok miatt , vagy ha *zarul voltam ,ha rossz kedvem volt egy szép lány látványa mindig fel tudott pörgetni , inspirálni. Most meg... Semmi

Látom őket, élőbe , képeken naponta több százat de csak idegesítenek. Mert tudom ,hogy ostobák , idegesítőek felszínesek , értéktelenek. Már bocs de ha az ismerőseim közül öt normális lány van akkor sokat mondtam. Már ahhoz sincs kedvem ,hogy becserkésszek valami szép csajt, már nem is jár olyanokon az agyam ,hogy de jó lenne megdugni stb. Mint a többi embernek...

Az egyetemet elhalasztottam , munkát még nem találtam , vidéken lakok tisztára életunt lettem. Semmi sem inspirál semmire. Elmehetnék sétálhatnák a városban de csak kínzó érzés gyötörne ,hogy minden tök értelmetlen.

Nem is tudom , régen mindig voltak úgynevezett céljaim de csak ilyen semmilyenek mint az átlag tizenéveseknek ,hogy menő akar lenni , vagy hogy ebbe a buliba el akar menni ezt a csajt fel akarja szedni csak ilyenek.

Nem tudom mit kezdhetnék az életemmel. Már mentálisan sérültnek tekintem magam...


2013. szept. 9. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Így érzem magam:

[link]

2013. szept. 9. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:
rendesen kielted magad teso
2013. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát tökre nem még egy csomó mindent nem valósítottam meg amit régen szerettem volna
2013. szept. 9. 18:03
 4/4 viktor123456 ***** válasza:

Felnőttél srác. :-)

Ilyenkor már csak reflexből mozdulujo a pinára, nem azért mert érdekel.


Sokan vannak így.


Nem ártana azért vmi hobbi neked. Meg munka.

2013. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!