Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan állapítod meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan állapítod meg, hogy egy srác vicces, humoros vagy egy Troll?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

troll = bunkó?

Mert azért ezt nem nehéz kiszűrni!

2013. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%
Onnan hogy a trollok se nem viccesek, se nem humorosak, csak többnyire mérgesek, vagy nagyon buták :DD
2013. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fényszóróval
2013. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abból, ahogy viselkedik. Bár a "troll" jelzőt legalább annyira utálom, mint amikor valaki azt írja, vagy mondja, hogy "normálatlan".
2013. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Troll-ok büdösek :)
2013. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Én humoros bunkó vagyok, általában ezt használjuk az ironizáláskor, ezt a keveréket.

Aki sokat ironizál igényesen, az ilyen+ van egy kis esze is biztosan.

2013. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azért mert őszinte és szarkasztikus valaki nem tehet róla ha a másik fél azt nem érti.
2013. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél pl? Hát hogy hogy viszonyul hozzád; meg ha látom ,akkor mimikája/arcjáték; szemével hogyan néz pl rád, h mit látsz, gonoszul/sunyin vigyorog, v őszinte-cukin.........:)

Írásban viszont nehezebb talán. Hát végülis nem tom... Ha trollkodni akar chatelésnél , szerintem akkor csak rádír valamiért, aztán tök hamar otthagy; de mondjuk én nemtom.

2013. szept. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*meg hát, hogy mennyire éretten ír/ hogyan viselkedik.
2013. szept. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!