Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha József, János, István stb tehát ilyen régies neve van a fiúnak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 21:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Például? Pityu ?:DDD Jóska? :D
2013. szept. 9. 22:05
 22/24 anonim ***** válasza:
Becézésnek a Józsefre Joci, a Jánosra Jana, az Istvánra meg Isti és egyszerre jobb :D (legalább is nekem)
2013. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem több lányt zavarna a Kolompár Tarzan, mint a Kovács János.
2013. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Engem ez régebben zavart. Például emlékszem, régebben egy srác odajött ismerkedni, hogy 'Szia, Jani vagyok', én pedig elküldtem. Nem a neve miatt, de azért ez rádobott egy lapáttal, na.

Most egy régies nevű barátom van, és különösebben nem érdekel a dolog, mert első perctől nagyon szimpatikus volt és szeretem, igazából az a rossz benne, hogy nem szeretem a nevén szólítani (nem azért, mert szégyellem vagy ilyesmi, a nevén szoktam említeni, ha beszélek róla valakinek, csak nem szeretem őt így szólítani, ha ketten vagyunk, mert egyáltalán nem illik rá), viszont nincs a jó becézése, szóval kénytelen vagyok különféle beceneveket ráaggatni. : D

2013. szept. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!