Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestiek, akik a körúton...

Budapestiek, akik a körúton laknak (Szt István, Teréz, József stb) : szerettek ott lakni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én laktam ott, de gyorsan elköltöztem, mert minden reggel fél 5-kor az első Combino-ra ébredtem. Amúgy jó volt, mert minden közel volt, bár ezt Budapesten belül nem nehéz elérni. Kicsit kijjebb költöztem, csendesebb, nyugisabb.
2012. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sarki épületben fogok lakni, negyediken, de az ablakok pont nem a körútra néznek hanem egy mellékutcára, úgyis nagy lesz a zaj vajon?
2012. aug. 15. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A sarki épület az azt jelenti, hogy a körútra néz az egyik oldal? Akkor esélyes, hogy felhallatszik valamennyire a zaj, bár a negyediken nem lesz akkora hangzavar.

Persze mindenkinek más a zavaró, előre nem lehet megmondani.

2012. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, a körútra is néz a ház, de a lakás mellékutcára

remélem a negyediken már valóban kisebb lesz a zaj

2012. aug. 15. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

minden csak megszokás kérdése. engem sokkal jobban bosszantana a mentőautók szirénázása. bár az mindenhol van.


én is elég forgalmas részen lakom, az alapzaj nélkül már el sem tudnám képzelni a napjaimat.


annyi előnye mindenképp van, h baromi közel vagy mindenhez, csak ki kell lépned a kapun :D

2012. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!