Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm szerelme elhívott valahova. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma reggel a sulim előtt volt a legjobb barátnőm *szerelme (szerelmes belé,de a srác nem tuja). Mondta,hogy lépjünk el valahova,mondtam neki,hogy suli miatt nem. Egy ideig győzködött,aztán mondta,hogy akkor hétvégén,mondtam,hogy akkor elhívom a barátnőmet is,ő azt mondta,hogy inkább ne.

Most meg rám írt facebook-on,hogy mi van velem és,hogy nem akarok-e vele most találkozni. Hogy rázhatom le "szépen"? Nem akarok durva lenni. És miért akar velem lógni és nem a barátnőmmel?



2013. szept. 9. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

komolyan nem tuja a srác? xd biztos vagy benne?


ne menj el. ki.aszás lenne barátnőddel szemben..

2013. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Azért akar veled lógni a srác és nem a barátnőddel mert te szebb vagy, ez nem atomfizika, viszont olyan faszi aki ez alapján választja meg hogy kivel lóg az alapból kukába való D:
2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm szebb,mint én. Csak nyomulósabb... Egyébként nélküle nem akarok vele találkozni.
2013. szept. 9. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet azért akar veled elmenni valahová hogy megtudjon pár információt a barátnődtől, én is már csináltam hasonlót
2013. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet...ha tényleg így lenne akkor el is mennék.
2013. szept. 10. 18:35
 6/7 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg a barátnőddel a dolgot lehet jobb lenne ha elmennél ki tudja mért hívott el, de ha azt látod, hogya srác máshogy közeledik feléd akkor tabu, de egy taliból nem lehet baj.
2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért akar veled találkozni, mert te tetszel neki, és nem a barátnőd.

Tetszik neked a fiú?

2013. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!