Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Mi járhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal,fél évig tartott az ismerkedés,flörtölés,majd kialakult a vonzalom,és

megpróbáltuk együtt.


Az első hónap csodálatos volt,volt család bemutatás,nála aludtam,ő meglátogatott,szeretkeztünk.


Azonban a második hónapban teljesen megváltozott,elkezdte mondogatni,hogy ő önző,nem tud a nőkkel bánni,fél elköteleződni,kezdtek elmaradni az érintések,csókok,jöttek a viták,a vége felé teljesen bunkón bántunk egymással,

szakítottunk is végül.


Én úgy voltam többet nem találkozunk,beszélünk,de eltelt 1 hét,és felhívott,azóta időnként rám ír facebookon,ma összefutottunk pár órára,mikor meglátott mosolygott,elviccelődtünk,időnként azonban kínos csendek voltak,ha összenéztünk mosolygott,majd zavarba jött és gyorsan elkapta a fejét.


Időnként hozzám ért,majd elhúzta a kezét,

1-2 bókot is kaptam tőle.


A végén megköszönte a találkánkat,azt mondta,hogy majd beszélünk,keresni fog,majd haza ment.


Szerintetek mi játszódhat le a fiúban,én már csak értetlenül állok,igaz már túl vagyok rajta,de azért

még érdekel mi játszódhat le a fejében,hátha ti tudjátok,ezért fordulok felétek.


23 évesek vagyunk mindketten


2013. szept. 10. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem egy másik csaj jött neki közbe és te háttérbe szorultál.

a bunkó pasik eggyik ismertetője hogy 1x-re 2 csajt fűznek.

a másik csaj nem jött neki össze és már csak te maradtál.


de más baja is lehet.

2013. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!