Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit gondoltok lehet esélyem ilyen külsővel?

Figyelt kérdés

Rengetegen mondták, hogy szép vagyok, leginkább az arcom szép,nem vagyok pattanásos, de van rajtam felesleg, mert pajzsmirigy alul működésem van. ez egy ilyen anyagcsere betegség, és emiatt kicsit kövér vagyok. Nem tehetek róla. Bármennyit eszek, csak hízok. Ezért is sportolok rengeteget. Futok, biciklizek, iskolában tesi órák, járok úszni, kézilabdázok, és focizok is. Ezért kicsit büszke is vagyok. Bebizonyítottam h ducin is lehet valaki ügyes, és sportos.Még soha nem volt barátom. Kapcsolatom igen, de pasim nem (ha értitek, hogy hogyan értem) és már kezdek elkeseredni..

Amúgy egy kedves, szerethető, kívül kemény de belülről törékeny lélek vagyok. Mit gondoltok?


2013. szept. 9. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy a feleségem :)
2013. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
nincs esélyed. kivétel egy hozzád hasonlóval.
2013. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia.

Hát például hány éves vagy? Mert ha 14-13 éves akkor szerintem egyáltalán ne keseredj el, sok lánynak még nem volt barátja ilyen éves korban. És szerintem, igen lehet.

2013. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2013. szept. 9. 20:46
 5/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:
76%

Hát mivel még iskolás vagy felejtsd is el amiről beszélsz, ott még nem úgy működnek a dolgok ahogy a nagyvilágban, ott a külsőről meg a yoloswag-ről szól minden, szóval az alapján elkeseredni hogy ott mennyire vagy népszerű pffft...


Csak csináld tovább a sportolást, maradj pozitív és vidám és ráteszem a bal bokámat hogy jobb pasit fogsz találni magadnak mint akármelyik tiniribi :DD


De amúgy meg egy centi-kiló infót bedobhattál volna, mert sok ember aki úgy gurul el a boltba a csoki részlegig mondja magáról hogy "duci" aztán pedig.... :DDD

2013. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködésre van egy olyan gyógyszer mint a Letrox, ezek különböző mg-ban kaphatóak, tökéletesen rendbevágja a pmirigyet.Nem unja minden kövér ember a pajzsmirigyére fogni h köver?(az utolso mondat nem neked szol)
2013. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 éves vagy ?:)
2013. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-s vok!

Jah, és a gyogyszerárra se lehet fogni, mert asszem egy 100 szemes doboz vmi 150 ft...

2013. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem dettó ilyen problémám lett nem rég.. napi minimum 2 órát táncolok, de van olyan is, hogy 6-7-et. gyógyszert is szedek rá, mégis. de ne foglalkozz vele! amit tudsz csináld meg, és tényleg legyél is rá büszke.
2013. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, szedtem a Letroxot, először a 25 mg-osat,abból is először csak negyed szemet, aztán az évek során növelték az adagot,ez sem vált be, úgyhogy elkezdtem szedni a 75 mg-osból.. de nem úgy reagált a szervezetem, ahogy kellett volna, ezért egy másik gyógyszert írtak fel amit kb. 3 hónapja szedek. Amúgy nem hinném h minden kövér erre fogja rá... én tényleg emiatt azt tudom..ha valami van, ami nem igaz rám, az az, hogy hogy nem zabálok napi 24 órába.. nem is koplalok, de akkor is.. a legvékonyabb csaj az osztályba is többet eszik nálam egy nap.És ezt ők is tudják, épp emiatt nagyon szeretnek, és nem csúfolnak:)
2013. szept. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!