Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magamat rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magamat rajta?

Figyelt kérdés
Egy hete ért véget a kapcsolat, amiben voltam. Nem is volt egy mindennapi, de az érzés amit éreztem az nem volt más, mint a Szerelem! Vagyis had helyesbítsek, még mindig tart ez az érzés! Ő volt az első, akit igazán szerettem (szeretek) és a sok sírás és önsajnálat után bár elkezdtem újra ismerkedni, nem tudok senkire úgy nézni illetve gondolni mint rá! Ez az érzés meddig fog tartani? Vége lesz valaha is?

2013. szept. 10. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen... tarts ki... előbb utóbb meg ismerkedsz valaki jobbal, és őt elfelejted... mindenkivel ez történik ;)
2013. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASOT ***** válasza:
Már este van! próbálj meg aludni.
2013. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!