Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne általáno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne általánosítson és közben magamat se tegyem tönkre?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 éves férfi, aki úgy viselkedik, mint a tizenévesek. Buli, pia, csajok. Fiatalon járni kezdett egy lánnyal, akinek ő volt az első, és 5 év után a lány otthagyta, mondván, hogy ő még élni akar.

Mivel szerelmes volt bele, sok-sok idő után tette csak túl magát a csalódáson és azután megfogadta, hogy minden útjába akadó nőt, aki hagyja magát, megd**ja. És nem akar többé kapcsolatot. Aztán találkoztunk mi, állítólag szerelmes volt belém, de én is úgy éreztem, legalábbis a cselekedetei alapján, köztünk hosszú hónapokig nem is volt semmi, úgy voltam vele, ha csak szexre kellettem volna, nem tartana így ki. Nekem ő volt az első. Eleinte jó is volt minden, azonban pár hónap után jött a hideg zuhany, hogy ő nem szerelmes, élni akar, bulizni stb.

Aztán valahogy mindig kibékültünk, megbocsájtottam sok csúnya húzását és a nehéz időkben is mellette álltam, tényleg mindent próbáltam megadni neki, mert szeretem. Tudom, sokan rég otthagyták volna ezek után, de annyira szeretem! Sok húzásával nagyon megaláz és olyan, mintha kb le se tojna :( Máskor pedig kedveskedik, ölelget, puszil, este is csak úgy magához húz, ad egy homlokpuszit vagy átkarol, olyan dolgok amik sokat jelentenek egy nőnek. Szóval olyan, mintha kettős énje lenne.

Mivel nem szerelmes, így van ez a se veled, se nélküled kapcsolatunk.


Ami a probléma:

összevesztünk azokon a dolgokon, amiket tett ellenem(szerinte az már elmúlt, nekem viszont pokolian fájnak) és akkor olyan dolgokat mondott, amikkel úgy érzem nem tudok már mit tenni.

Azt mondta, ő annak idején megfogadta egy nőnek se hisz!!! Volt már olyan nő aki azt mondta ne általánosítson és közben az is ugyanúgy viselkedett, csak van akinek 5 év kell, van akinek 10, de minden nő egyforma! És ő nem bízik meg bennük! Biztos van valahol a világon olyan akiben meg lehet bízni, de nem ismer olyat. Aztán mondta, hogy bennem se bízna meg!

Ez nagyon fájt, mert soha meg nem csaltam és tényleg a feneke ki van nyalva, mindent megteszek érte.. sajnos én is csúnya dolgokat a fejéhez vágtam, pl. hogy akkor k..rvázzon, meg hogy nekem nem kellett volna összejönnöm egy lelki sérülttel, aki még nincs túl az exén.

Tudom nem kellett volna, de bennem is rengeteg feszültség van! És nem tudom mit tehetnék, hogy ne a volt szerelme alapján általánosítson másokat és emiatt ne adjon esélyt másnak? Hisz nem egyforma mindenki! :(

Valahogy ezt lehetne benne tudatosítani vagy reménytelen eset? Mert bizonyítom neki már 3. éve, de úgy látszik ez kevés.

Hogy lehet egy ilyen embernél elérni, hogy ne általánosítson? Vagy teljesen reménytelen?


2013. jún. 3. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
az a baj, ha már évek óta lábtörlő vagy, akkor nagyon nehéz vagy lehetetlen kimászni ebből a szerepből. szerintem egy őszinte és végleges "én ebbe belefáradtam, csá" a megoldás. sajnálom, de tényleg úgy gondolom nem tudsz változtatni, ha már megszokta hogy veled bármit megtehet. talán ha elveszít az egy lecke lesz neki, de amíg újra és újra megbocsátasz, addig nem eszmél rá, hogy nincs igaza.
2013. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igazából senki nem tudja elérni nála, hogy ne általánosítsa a nőket vagy csak nekem nem megy? :(

Ha elhagyom, akkor is én leszek kihozva hibásnak a dologból ígyis ő duzzog, kétlem, hogy utána felkeresne.

2013. jún. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!