Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fájhat a hüvelynyílásomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájhat a hüvelynyílásomnál? Tegnap voltunk együtt, azóta. Nem voltam elég nedves?

Figyelt kérdés
Kb 4. együttlét volt, de így még nem éreztem utána. Nem voltam eléggé nedves, vagy más valami is lehet? :S
2013. szept. 11. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vadabbul csináltátok, vagy új, extrémebb pozícióba?
2013. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

velünk is előfordult már. Valószínűleg igen, ez a probléma, nem voltál elég nedves. Nálunk úgy volt, hogy én is "megkaptam" (én vagyok a férfi), nekem is fájt a makkom körül. Ez egyfajta horzsolásnak tudható be, mint mikor elesel a betonon és lehorzsolod a könyököd.


Ha szerencsés vagy 2-4 nap alatt el fog múlni, és nyoma sem lesz : ) Annyi, hogy ez idő alatt "pihentesd", és ne szexeljetek, különben nem lesz ideje meggyógyulni. Esetleg intim lemosóval megmoshatod, picit csípni fogja, de fertőtleníti, így biztos nem lesz komolyabb dolog belőle. Ha esetleg 1 hét után nem múlna el, akkor azért keresd fel a nőgyógyászod, mert lehet hogy valami komolyabb.


21/F

2013. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, misszionáriusban.Viszont eléggé gyors volt.És éreztem, hogy mikor kiszedte, és vissza, akkor sokkal nehezebben ment be, mint eddig.
2013. szept. 11. 09:46
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2013. szept. 11. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha megesik, hogy fáj, mint bárhol máshol, ha durván érsz a testedhez/valami felsérti/horzsolja...

Ha nem múlik el persze lehet valami fertőzés is. Majd meglátod.

2013. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!