Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló csajok! Van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló csajok! Van olyan aki shoppingolással kárpótolja magát azért hogy egyedül van?

Figyelt kérdés
Van ilyen aki ezzel köti le magát? Az okoz neki örömöt, ha vesz egy új ruhát?

2013. szept. 11. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, en. Mig megveszem a ruhat meg utana valo napokban meg boldog vagyok, de utana fokozatosan csokken a boldogsagom.
2013. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok de én hasznosabban űzöm el a magányt :) Én inkább lenyomom a reggeli 10-15 km futásomat utána kaja, zuhany pihi, és délután meg elmegyek egy rendeset edzeni :) hidd el tök gyorsan elmegy a napom és nem is gondolok a nőkre, magányra, még jól is érzem magam :D
2013. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem volt olyanom, amikor szingli voltam. bár inkább tornáztam meg filmeztem:)
2013. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez max külföldön divat,itt Mo.-n nincs pénz csak úgy 'shoppingolgatni'.
2013. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azért shoppingolok mert imádok ruhákat venni, nem azért, mert magányos vagyok vagy épp nincs valakim. kapcsolati státusztól függetlenül rendszeresen vásárolok, ha van rá pénzem.

De egyébként örömet okoz, ha új ruhát veszek. Ha új cipőt veszek, akkor meg még jobban örülök :D

2013. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Pasi vagyok, de a magányos órákat leginkább csajozással igyekszem elütni, ez talán a leghatásosabb:D
2013. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!