Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és nagyon szeretnék egy meleg fiú barátot? (Lent)

Figyelt kérdés

Tudom nagyon jól, hogy ez nem úgy megy, hogy 'Gyerünk szerezzünk egy meleg barátot!', de nem is tudom talán sokkal megértőbbek mint egyes nők...és kedvesebbnek tűnnek...szerintetek életem során találkoz majd meleg férfiakkal akikkel barátságot alakíthatok ki?

Nektek mi a véleményetek a nők és meleg férfiak barátságáról? :)


Köszönöm a válaszokat :) és az bunkók kerüljenek!



2013. szept. 11. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen, lehet, hogy megértőbbek, de tuti többet nyávognak :D
2013. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kicsit furcsa, hogy meleg barátot szeretnél... De biztos, hogy fogsz találkozni olyan fiúval, aki meleg, és jó barátod lesz. Csakis rajtad múlik.. :)
2013. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell, hogy meleg legyen?
2013. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
37%

Hát azért, hogy fiú legyen, de nehogy akarjon már valamit....


Én csak azt nem értem, hogy aki még kislány, az mi a fenéért akar mindenáron fiút?

Divatból?

2013. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemlehet,hog,csak ki szeretnéd probálni,hogy vele milyen lehet ?ezt nem bunkoságból kérdezem.
2013. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, én az vagyok!:)
2013. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem hogy jó..legyen de nehogy azt hidd hogy mi mindannyian olyanok vagyunk akik elmennek plázákba shopingolni meg ilyesmi, én például utálok vásárolgatni. Nekem van egy nagyon kedves nő barátom és hát nem csinálok vele ilyeneket. Remélem te sem ilyesmire gondoltál.

Tehát nem vagyunk olyan nőiesek...legalábbis xD nem mindenki. Ami olyan női bennem az talán az hogy kibeszélhetem a pasikat ^^"

2013. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a legjobb barátom is meleg, és tényleg megértőbb, mint a nagy többség (vagy csak a többi ismerősöm nagyon tapló hozzá képest... passz). és szerintem nagyon jó, hogy van egy olyan fiú barátom, akivel bármit meg lehet beszélni és tényleg semmit nem akarunk a másiktól barátságon kívül (én leszbi vagyok).

15/l

2014. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!