Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác...egy suliba járunk ő tavaly év elején jött át ebbe a suliba. Nem nagyon beszélgettünk sose csak néha. Ask.fm-en azt írta hogy ebbe a suliba nincsenek jó csajok...ha javitok a stilusomon mert most tudjátok elég gyatra mármint pl nem sminkelem magam, sok a pattanásom, nem öltözök jól hanem ilyen rám nagy pulcsi gatya stb...de ha veszek majd és edzeni is elkezdek meg minden és kihozom magamból a maximumot és elkezdek vele beszélgetni és esetleh lenne több akkor szerinetek az már nem lenne részérol olyan igazi? Mármint most ténleg elég csunya vagyok...de akkor nagyon sokat javitok magamon:) Szerintetek?

2013. szept. 11. 18:26
 1/5 anonim válasza:
Kép nélkül nem tudunk segíteni! :(
2013. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném tudni hogy szerintetek hogy nézek ki hanem hogy ha elsonek nem tart szépnek de egy "átalakulás' után igen akkor az igaz szerelem lehet töle? ( mivel most csunyának tart)
2013. szept. 11. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Még egy kicsit komolyodnod, érned kell.

1-2 év múlva nem tennél fel ilyen kérdést.

És remélem nem is lesznek ilyen problémáid.

2013. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát akkor szerintem nem....ha csúnyának tart, akkor csúnya vagy a szemében...
2013. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) tulajdon képpen énis tudom hogy semmi esélyem csak azért irtam ide mert olyan jó lett volna reményt adó válaszokat olvasni persze köszönöm nektek mert tudom hogy nekek van igazatok!
2013. szept. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!