Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kihasznál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál, szórakozik?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kb 1.5 éve ismertem meg valakit, többször találkoztunk, ő többet akart, vagyis kapcsolatot, de én valahogy bizalom hiány miatt nem mentem bele a dologba. Utolsó találkozásunkkor elég bunkón viselkedett pedig, arra már mivel több hónapja találkozgattunk akkor lehet ha megkérdezte volna belementem volna egy kapcsolatba. A találkozás után 9 hónapig le voltam sz..va szó szerint se nem beszéltünk se találkoztunk, majd 9 hónap után megint írt és kérdezte hogy találkozunk e, esetleg kapcsolat stb. Mire a találkozóra került volna a sor ő valami kitalált dolgokkal lemondta. Csak én gondolom úgy hogy szórakozik és hülyét akar csinálni belőlem, vagy mi? ( ja mellesleg legelső beszélgetésünkkor már a szex témát hozta fel, talán csak arra kellettem volna neki)

2013. szept. 11. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ugy gondolom egyertelmu hogy mik az illeto szandekai...szex...semmi mas...


volt par ilyennel dolgom...ne is keresd...lehetoleg.

2013. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez csak asexre halyt...az ilyen személyeket messziröl kerülni kell ha nem akarsz szenvedni
2013. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!