Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szerettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szerettél bele valakibe?

Figyelt kérdés
Amikor beleszerettél valakibe, mennyi ideje ismertétek egymást? Rögtön tudtad, hogy neked ő kell, vagy ez az érzés csak később jött? (Ha igen, akkor egyszer csak "bumm", vagy valami konkrét oka volt?)

2013. szept. 11. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
bumm
2013. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nagyjából" rögtön, (gimiben az első héten volt ilyen közösség nevelő tréning az osztály számára és akkor).

De azt tudnod kell, hogy ez egy viszonzatlan szerelem, ennek már 5 éve, és még mindig szeretem! Voltak persze korszakok, volt amikor könnyű és volt amikor nehéz volt, most együtt lakunk albérletben, na tehát ez egy igazán nehéz korszak.

2013. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rögtön és ezzel egyidőben rá jöttem, hogy mekkora hülye vagyok
2013. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy éve ismertük egymást, udvarolt, lett valakim, neki is, aztán kb fél éve találkoztunk és nem gondoltam volna, hogy valaha együtt leszünk, mert nem tetszett, nem éreztem, hogy szerelmes vagyok, elmondtam neki, aztán két hét múlva órákat beszélgettünk, és megcsókolt, na akkor volt egy bummocska :) fél éve vagyunk együtt és azóta ezer bummot éltem át vele :)
2013. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!