Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek iránta? Ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta? Ez már szerelem?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok és bizonytalan. Van egy srác, akivel több, mint fél éve elég sokat beszélgetek és olyan dolgot is megosztottam vele, amit mással nem. 'Egyformák' vagyunk. Ezt ő is megerősítette, hogy olyan vagyok, mint ő, csak lányban. Mondhatni 'egymásra találtunk'. Sokat gondolok rá. Többet kattog rajta az agyam, ha nem jön oda hozzám beszélgetni. Nem szoktam én kezdeményezni, mindig ő keresi a társaságomat.


Nagyon boldog voltam, hogy ma odajött hozzám. Még mindig mosolygok, ha eszembe jut a mai nap.


Ez mi? Szerelem?



2013. szept. 11. 19:53
 1/4 Carpente válasza:
Ezt mi pontosan nem tudhatjuk..Érzed a testedben az adrenalint amikor beszélgetsz vele?
2013. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindig, csak néha
2013. szept. 11. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ilyen lelkitárs féle
2013. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Carpente válasza:

Nem vagyok szakértő,de szerintem igen ;)

áHa ő nem kezdeményez az még nem azt jelenti,hogy nem akar tőled semmit.Hívd el sétálni vagy valami,s kérdezd meg tőle,hogy mit gondol rólad stb..Aztán meg ha pozitívnak érzed a válaszát,akkor kérdezd meg tőle,hogy szeret-e..

Kicsi bátorság kell hozzá,de hidd el,neki még több kellesz válaszolni.Mellesleg ha nemet mond,de gondolkozik kicsit,ragyog a szeme,zavarba van az még nem feltétlen elutasítás,csak a bátorság hiánya..

Sok sikert ;)

2013. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!