Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 15éves vagyok. Vanegy fiú...

15éves vagyok. Vanegy fiú akit szeretek, és ő is engem. Volt egykapcsolatom ami titokban zajlott, és kiderült ezért a szüleim dühösek lettek büntiket kaptam stb. Ha őszintén elmondom anyukámnak akkor megengedi hogy találkozzak vele?

Figyelt kérdés
hogy kérjem meg erre?

2013. máj. 11. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Sűrűn váltogatod magad körül a pasikat, és ez nem jó.Azon csodálkozom, hogy egyáltalán kiirtad a kérdést, mivel nem 15 vagy, hanem az édesanyádkorabeli.
2013. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ülj le anyukáddal,és mond el neki,hogy "van egy fiú,aki kedves veled,és helyes is.Jövőhét pénteken iskola után ha ti beleegyeztek elmennénk valahová enni,de estére itthon lennék."
2013. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem váltogatom sűrűn. összesen 2fiú volt az életemben.. és nem szexuálisan.:D azért irtam ugy hogy ' volt egy kapcsolatom' mert nemtudotam hogy írjam. és IGEN 15éves vagyok-.- 2.kommentelőnek köszönöm:)
2013. máj. 11. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
voltam így én is, anyám konkrétan kijelentette hogy nem engedi hogy bármilyen fiúm legyen. mert nem tetszett neki az a srác. aztán volt egy másik srác, vele is csak úgy engedte meg hogy találkozzak hogy előtte ő is találkozik vele, azért h. nem valami perverz (?) férfi e.
2013. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első!! Miből gondolod, hogy nem 15, magyarázd már el!

Kedves kérdező!!! Igen, üljetek le, mondd el, hogy te komolyan gondolod,és, hogy szereted a fiút!! :) Sok sikert!!!

2013. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4es vagyok.


amúgy ha nem akarod titkolni akkor beszéld meg vele, mesélj róla. ha nem az a bad boy típusú srác szerintem nm lesz vele baja.


17/L

2013. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

neem. igazi jó fiú.:) igen.. nem szeretnék előtte titkolozni mert semmi értelme nincsen.

nagyon aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek a választ <333

2013. máj. 11. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden pasidat, mindig mutasd be a szüleidnek. És lehetőleg ne akkor, amikor már egy ideje jártok, hanem még az elején. Valószínűleg nem azért haragudtak, mert bajuk volt a fiúval, hanem azért, mert titkolóztál előttük. A szüleik szeretnek és féltenek téged, ami a mai világban nagyon is jogos. Szeretnék tudni, hogy mi van veled, milyen barátaid vannak. Ha szépen mindig bemutatod nekik a fiúidat, nem lesznek dühösek. Ez így korrekt a részedről is.

Te sem szereted, ha egy neked nagyon fontos személy valami nagyon fontos dolgot eltitkol előled, ugye?

2013. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!