Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Megéri megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Megéri megint nekifutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért írtam ezt a kérdést, mert nem igazán értem, mi történt.

Szóval, a sztori: Januárban szakítottam a volt barátommal, pár hónap után, mert valahogy... "elmúlt". Utána simán tovább léptem, semmi szakítás utáni szomorúság, vagy bármi. Randizgattam srácokkal, próbálkoztam, de hiába... nem tudott megtetszeni senki sem. Egyre többet gondoltam az exemre, míg végül megpróbáltam beszélni vele. Mikor ott tartottunk, hogy majdnem megint összejöjjünk, hirtelen megszakadt a kommunikáció köztünk. Nem tudom miért, de egyikünk sem kereste a másikat. Ez volt júliusban, szóval úgy döntöttem, túl teszem magam rajta.

Azonban most, hogy újra megkezdődött a tanév, minden nap látom, mert egy iskolába járunk. Megint előjött bennem ez az egész, nem értem, miért ragaszkodom hozzá ennyire. Talán mert őt szerettem eddig a legjobban a párjaim közül?

Érdemes lenne még egyszer megpróbálni a dolgot, vagy hagyjam a fenébe? Valamiért rosszul vagyok még a gondolattól is, hogy valakire másképp tekintsek rajta kívül...


2013. szept. 11. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem megérné, még csak azért is, hogy ne legyen benne egyikőtökben a mi lett volna ha érzés. és ha végképp nem megy most se, akkor legalább nyugodt szívvel tovább tudtok lépni mindketten.
2013. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igazából hogyan kezdeményezzek... mint egy kisiskolás, olyan vagyok a közelében. :(
2013. szept. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!