Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ilyen pasit választani, aki. :?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja beszélgetünk, ismerkedünk de azt mondja hogy beleszeretett a lelkembe és már most nagyon vonzódik hozzám, nagyon figyelmes és gyakran megemlíti hogy velem szeretne élni és tőlem szeretne gyereket és nagyon büszke lenne rám, és gyakran hangoztatja hogy nem a szex a lényeg, hanem azt többe nézi, hogy ha főzök neki, sütök vacsorával várom haza esténként, és az sem baj ha nincs munkám, mert az Ő feladata a családfenntartás. Valójában 14 év van közöttünk én 24 vagyok Ő 38 éves, tudni kell róla hogy nem kifejezetten helyes pasi, de nagyon megértő és okos is. Van 3 diplomája.

Szerintetek megéri Őt választani?


2013. jún. 28. 11:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%
Ezt csak te tudhatod... Miért tök idegenektől várod, hogy eldöntsék a jövődet? Dönts úgy, hogy boldog legyél.
2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Ha cselédnek akarsz állni, akkor igen.
2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék így dönteni, hogy "megéri-e vagy sem".

Mi ez valami befektetés?


Szeretem vagy sem. Ez az, ami igazán dönt (amellett, hogy viszontszeret-e).

2013. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt.Menj el vele párszor randizni, és ott majd kiderül hozzád való-e.
2013. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
31%

ha nem vagyok kapós a pasiknál akkor igen. ha lehetne más barátod, akkor kuka!


25F

2013. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
A "megéri" szó meglehetősen rosszul hangzik párválasztással kapcsolatban. Pár nap ismerkedés után még nagyon korai véleményt formálni. Ismerkedjetek még hosszasan! A nagy korkülönbség nem feltétlenül akadály, mint ahogy a 3 diploma sem garancia a boldog házasságra.
2013. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan nem!!

Majd úgy járnál, mint a sógornőm! Sógornőm 42 éves, férje meg 60 éves. Jön nyugdíjba, alig van szex, a pasi egész nap csak fekszik és mindenért morog már. Pedig anno nem ezt ígérte!

Neked gondolom vonzó, mert nem kellene dolgoznod.

Egyszer nekem is volt hasonló, kb. ennyi korkülönbséggel is, az is pénzes volt, de kijelentette, hogy nem nagyon szeretne nadrágban látni, ő a szoknyát szereti egy nőn.

Külsőre sem fogott meg, egyszerűen semmi sem fogott meg benne, hiába volt kedves meg hasonlók. Nem bántam meg, hogy őt választottam.

2013. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%
"Nem bántam meg, hogy nem őt választottam". Lemaradt a "nem".
2013. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján én nagyon elgondolkodnék ezen a helyedben. 1, beszélgettek, ismerkedtek, "beleszeretett a lelkedbe", azaz személyes találkozó még nem volt? De már most tudja, hogy tőled szeretne gyereket stb. Én ezt furcsállom, de nagyon. Nagyon szép dolog, hogy nem a külsőségeket nézi, de úgy látom, hogy adott egy 40-es férfi, aki meg akar állapodni, és ehhez bevet minden eszközt. (bocsi, ha csúnyán hangzik). Tulajdonképpen szépen megfogalmazva, elmondta neked, hogy a lényeg számára az, hogy mindig legyen rendben a lakás, vezesd a háztartást, ő pedig legyen kiszolgálva. Lehet, hogy sokallnám ezt a korkülönbséget, nyilvánvaló, hogy ő már nagyon komolyra tervezne, és talán nem is érdekli, hogy mire, kivel? (hisz nem is ismeritek egymást eléggé egyelőre, hogy ilyen fontos dolgokban döntést tudjatok hozni, mint pl. gyermekvállalás, megállapodás stb.)

Nem hiszem, hogy hosszúéletű kapcsolat lenne, lehet, hogy előbb-utóbb kiderülne, hogy mást vártok a kapcsolattól és egymástól. Arra pedig, hogy ennyire hangoztatja, hogy nem számít a szex...hát..nem tudok sok jót jósolni, mert szerintem ezt is szépen cselesen megfogalmazta, hogy ő már nem ott tart, hogy aktív szexuális életet éljen (esetleg képtelen is rá), ami 24 évesen még neked probléma lehet.

De ne legyen igazam, és ha úgy döntenél, hogy vele szeretnél lenni, akkor remélem működni fog. Én leírtam a személyes véleményem, de nem feltétlenül lehet igazam is.

Sok sikert!

2013. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%
Te mindent leírtál pár nap beszélgetés után a pasiról, viszont a saját érzéseidről/gondolataidról semmit. Az alapján akarsz párt választani kizárólag, hogy ki mennyire éri meg?? Nincsenek saját érzéseid, vágyaid, igényeid? Annak mennyire felel meg ez a fickó? Nekem kicsit kétségbeesettnek tűnik ez a férfi, pár nap beszélgetés után nem szokás gyerekről áradozni...
2013. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!