Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri járni egy olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri járni egy olyan fiúval, aki csak vonzódik hozzám, de nem ért meg?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk. Rólam tudni kell, hogy mostanában sok minden történt velem, amit nehéz volt feldolgoznom, de a barátommal ezekről nem tudok beszélni. Általában ha neten beszélünk, és elkezdeném mondani neki, hogy rosszul érzem magam valami miatt, akkor azt mondja, hogy váltsunk témát, kb így :"Szerintem ne is beszéljünk erről többet". Ha együtt vagyunk, akkor is témát vált, és látom a tekintetén, hogy nem ért meg. Nekem ez nagyon rosszul esik.:S Számomra a legfontosabb, hogy a párom a lelki társam is legyen, és attól félek, nem ő az.:( De kezdem megszeretni, mondhatni már szerelmes vagyok belé.:( Most mi legyen?19/L

2013. júl. 13. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Dobd ki.

17/sör

2013. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vonzódás oké, de érzelmek, megértés, törődés 0. Akkor mi értelme a kapcsolatnak?
2013. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nem csak vidámság van, ilyenkor derül ki mennyire vagyunk fontosak a másiknak, a nehéz helyzetekben.

Kétlem, hogy Ő lenne az igazi, ha meg sem hallgat.

2013. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De más dolgokban megértő, és kedves, egyedül az érzelmekről nem lehet vele beszélni. Már annyi is elég lenne, ha azt mondaná, hogy nyugodjak meg, minden jó lesz, vagy csak meghallgatna. Nem értem, hogy miért ilyen nehéz ez... Még abban reménykedem, hogy ezen változtatni fog...
2013. júl. 13. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:

keress tovább, egy kapcsolatban nem az a lényeg hogy csak együtt legyetek, a gondjait meg mindenki oldja meg magának, hanem az hogy a másik gondja fontosabb a miénknél. Lehet hogy ez amit írtam manapság nem divat, mert sokan azért vannak együtt mert félnek nem találnak jobbat, és emiatt elszalasztják az igazit. Ne ess ebbe a hibába, hidd el, sok olyan srác van aki szívesen meghallgatna és segítene, csak neked is nyitottnak kell lenned feléjük. Ez a mostani sosem lesz elég megfelelő neked, mert önző, az jó neki hogy van egy ilyen jó csaja mint te, de a gondjaid nem kellenek neki

27F

2013. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez a fontos, hogy a párom a legjobb barátom is legyen egyben. szerintem a vonzalom nem elég egy párkapcsolathoz. a megértés és a beszélgetés fontos, amúgy meg mi kötne össze? szerintem mondd meg neki az igazat, bár lehet hogy nem fogja megérteni, attól még ez így nem éri meg.
2013. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. de mi van ha azért ilyen, mert még csak rövid ideje vagyunk együtt? még ő sem nyílt meg nekem...a kérdés, hogy meg fog-e, vagy nem az a fajta. annyira szeretném, ha ez működne.:( de igazatok van.:S
2013. júl. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!