Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki diszkréte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki diszkréten hogy " rohadt szeki vagy. Le akarlak sz. Ni" úgy hogy ne alázzam meg magam?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már így is megaláztad magad...
2013. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sz@rni?
2013. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Magyar nyelv megteszi :)
2013. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bummer ***** válasza:
Előbb tapadj rá, abból tudni fogja. Ha vevő rá akkor mehetsz lefele. 30/F
2013. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

már mindegy :)

megtörtént.

2013. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A. Bundy ***** válasza:
csak én nem tudom kitalálni mit írt? a szeki a szexi degenerált változata?
2013. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy szop j le valakit, csak azért mert szexi anélkül, hogy megalázd magad? SEHOGY
2013. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondjad az sz-betűs helyett:


őrülten kívánlak, boldoggá akarlak tenni!


Mit nyertem?

2013. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy a legtöbb pali, fiú, férfi stb... annyira gyökér, hogy ahelyett, hogy a kezét összetenné, ha egy lány örömet szerez neki, elhordják mindenféle k.urvának.


én is kíváncsi lennék pár egyénre, hogy milyen vele, mert egyszerűen vonz, de ordas k.urvának lennék kikiáltva.


persze az is az, aki pénzért csinálja. szóval nem tudom mennyire kellene ezzel foglalkozni.


mondd neki azt, hogy tetszik neked, és arra gondoltál, hogy megismerhetnétek egymást kicsit közelebbről vízszintesben.

2013. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
:) előző :)
2013. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!