Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert egy ilyen csaj kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert egy ilyen csaj kell neki? Miert nem vagyok en jo neki?

Figyelt kérdés
Elkezdtunk egy sraccal beszelgetni(mar fel eve tart), es gondoltam nem szur velem ki, mivel evek ota tetszem neki, erre kitett vagy 4 kepet, ahol az egyik csajjal van, akivel egyutt szoktak biciklizni(mint utolag megtudtam). Nem mondom, hogy csunya csaj, mert nem az, de tipikusan az a magamutogato, partyzos csaj(vagy 100 kepe van fenn facebookon, fele felpucer, ha elmegy valahova, azt feltetlenul ki kell irja, minden ilyen divatbemutaton ott pozol bikiniben, szoval gondolom ismeritek az ilyen csajokat). Hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem vagyok feltekeny ra, mert az vagyok, csak azt nem ertem, hogy miert nem vagyok a sracnak en eleg jo, mikor rengetegen mondjak, hogy jo csaj vagyok, udvarlom is akad jopar, csak en nem vagyok az a tipikus partizos csaj. Mellesleg meg 14 ev korkulonbseg is van kozottuk
2013. szept. 12. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves a kapitány?
2013. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
33
2013. szept. 12. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Van a pasiknak az az éretlen része, akiknek azonnal elsötétül az agya egy ilyen műmaca láttán. Sztem hagyd a srácot, és keress vki olyasvkit, aki jobban értékel téged. Ha elvileg tetszel neki, akkor miért nem lép?...
2013. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Öreg vagy aranyom. Feltételezem ezért nem téged választ. Továbbá ha évek óta tetszel neki, akkor miért nem jártok már évek óta. Egoista királylány a kutyának nem kell. A másik csaj legalább közvetlen.
2013. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
12:30! Mar meg se haragudj, de en miert lennek egoista, + honnan veszed, hogy en nem vagyok kozvetlen... Es nem vagyok oreg hozza, mert en 21 vagyok.
2013. szept. 12. 12:35
 6/13 anonim ***** válasza:

A másik csaj hány éves?

Ti akkor most nem is találkoztok?

2013. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A masik csaj 19.Nem, mar nem talalkozunk
2013. szept. 12. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:

"12:30! Mar meg se haragudj, de en miert lennek egoista, + honnan veszed, hogy en nem vagyok kozvetlen... Es nem vagyok oreg hozza, mert en 21 vagyok."


Akkor köztetek csak 12 év van. Ez semmivel sem jobb, min a 14.

Annak pedig ha egy férfinak évekig tetszik egy nő, és nem mer kezdeményezni az szokott az oka lenni, hogy a nő egy egoista jégcsap. Az egoizmusodat ez is alátámasztja:


"miert nem vagyok a sracnak en eleg jo, mikor rengetegen mondjak, hogy jo csaj vagyok, udvarlom is akad jopar"

2013. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
12:53! Draga szivem ez nem egoizmus, csupan tisztaban vagyok sajat magammal mar elnezest, ha nem tudsz szoveget ertelmezni.
2013. szept. 12. 13:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kár töprengeni rajta,hogy miért a másik csaj kell neki.De ha annyira érdekel,kérdezz rá.:)
2013. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!