Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ti hogy éltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti hogy éltétek meg a csalódást?

Figyelt kérdés
Gondolom vagyis feltételezem hogy volt részetek nektek is csalódásban, visszautasításban, reménytelen szerelemben. Hogy tudjátok magatokat túltenni rajta?

2013. szept. 12. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, ugyanúgy mint a heterok, semmivel se másabb a szerelmi csalódás, attól h itt adott a lány akiért odavagy de tudod h hetero és semmi esélyed, ez ugyanolyan mintha tetszene egy srác de tusod h full rondának tart és semmi esélyed. Vagy adott a lány akivel együtt vagy és szakítotok az sem különb... nem tudom kedves kérdező h mi érdekel...
2013. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem az a baj, hogy rendszeresen tetszenek heteró nők. Most az elérhető kategóriára gondolok, nem Megan Foxra:)


Az első akkor volt, amikor 15 éves voltam. A csaj 27 éves volt, egy bevásárlóközpontba dolgozott, ott szúrtam ki. Hát az istennő enyhe kifejezés rá. Odamentem, beszélgettünk, számot cseréltünk, na meg msn címet. Pár napig beszélgettünk, aztán megtörte azt a bizonyos varázst, amikor tudjátok mindketten, hogy akartok valamit a másiktól, és félreérthető megjegyzéseket tesztek, kis apró szívecskéket a mondat végére, de még húzzátok. Ő kijelentette, hogy szeretne tőlem többet is, de a barátja (akiről addig nem tudtam) végignézné. Ne aggódjak, nem szállna be, csak végignézné... Köszi!


Aztán ott van/volt az állatorvosunk, aki annyira az esetem, hogy kb megszólalni nem tudok, ha hozzám szól. Pedig nem vagyok szégyenlős, de ő annyira "betalált", mint még senki soha. Amikor a macskát vizsgálja és direkt egészen véletlenül rendesen megfogja a kezem, akkor végigfut rajtam valami, és kiráz a hideg. Imádom. Sajnos 2 évig tartott a "nagy plátói szerelem" mert kiment külföldre. Most visszajött, de sajnos nem tudok róla semmit, pedig Facebookon is ismerősöm. Kb. 1 hónap volt mire bejelöltem, ennyit rágódtam rajta... Először bejelöltettem egy barátnőmmel, aztán mertem csak én is. Azóta sem írtam rá, pedig annyi hülyeséget lehetne, de nem tudom. Csak időnként megnézem, elolvadok a gép előtt, és az jut eszembe, hogy simán kezdeményezhettem volna, de hagytam elszállni az alkalmat. Pedig biztos, hogy nem heteró. Szerintem biszex. De elég félreérthetően viselkedik, mindenkivel halál bunkó, velem kedves, és még sorolhatnám... A remény hal meg utoljára!


Most ott van a munkahelyemen egy munkatársam. Róla nehéz eldönteni, hogy teljesen elzárkózik-e a dologtól, vagy nem. De többször viselkedett már ő is "úgy". Most abban a státuszban vagyunk, hogy ő tudja rólam, hogy mi a helyzet, és nagyon kedves velem, már már túlságosan is. Én meg jóban vagyok vele, de próbálok úgy csinálni, mintha kicsit közömbös lennék, mert nem akarom, hogy észrevegye, hogy odáig vagyok érte.


Szóval válaszolva a kérdésedre, mi is emberek vagyunk, és nagyon rosszul viseljük a csalódást. Pedig mondhatjuk, hogy dupla esélyünk van rá sajnos. A reménytelen szerelmre viszont van egy receptem; Lady Gaga összes szexi és szomorú száma, na meg régebbi zenék is, szerelmes vígjátékok, csoki, pia, cigi, csajos este ahol lehet panaszkodni, és utána irány egy melegbuli!


22/L/L

2013. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
én úgy teszem túl magam, hogy rájövök pillanatok alatt, hogy csodálatos vagyok, és lefekszek egy csajjal,, akiről tudom, hogy tetszek neki és ennyi. "csak szex és más semmi". aztán csajozok, míg nem jön valaki akivel összejönnék. vagy összejönne velem. 18/L/L
2013. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!