Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni 2 nőnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni 2 nőnél, hogy leszbikusok-e?

Figyelt kérdés

Nincs bennem rosszindulat, csak 2 nőről szeretném megállapítani. Pár dolgot írok és írjátok le, mit gondoltok:

-30 körüli, dolgozó nők és közösen vettek lakást, együtt laknak

-mindig együtt lehet őket látni, tehát együtt kelnek és együtt mennek haza is, sosincs velük férfi vagy ha igen, akkor látszik, hogy baráti összejövetel miatt

-ami pedig egy egyéni érzés, hogy valami furát érez az ember, ha rájuk néz, olyan szokatlanul viselkednek egymással, pedig nem csinálnak semmi konkrétat, csak valami nagyon erős harmónia, de egyben titok árad belőlük


Ezzel ellentétben abszolút nem tűnnek leszbikusnak, mindkettő karizmatikus, szép lány, látszólag semmi "olyan" beütéssel.


2013. ápr. 28. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Rövid a hajuk? :D
2013. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Rólam és a barátnőmről is biztos sokan hiszik azt, hogy lezbikusak vagyunk, vagy a volt barátaink miatt minimum biszexek, annyira össze vagyunk ragadva :D

Tégy próbát, és mondd valamelyiknek, hogy az egyik haverodnak bejön, és mondja meg, hogy tetszik-e neki valaki, aztán ha "senki"-vel felel, viccből megkérdezheted, hogy tán nem a lányokra bukik? Az arckifejezése talán elárulja. Már ha ennyire kíváncsi vagy... :)

2013. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Felnőtteknél azért ez nem így szokás.
2013. ápr. 28. 23:44
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem igen, előfordulhat.


Főleg a közös lakás miatt gondolom. Mert albérletbe sokan költöznek barátnőkkel, stb., de azért lakást nem szokás így vásárolni - azt vagy családdal (akár testvérrel), vagy párral.

2013. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy ezeket te mind csak "érzed", aminek semmi valóságalapja nincs.


"sosincs velük férfi vagy ha igen, akkor látszik, hogy baráti összejövetel miatt"


Látszik. Nem tudod, hogy tényleg így van-e.


"mindkettő karizmatikus, szép lány, látszólag semmi "olyan" beütéssel."


Ezt meg nem is értem. A leszbikusok, akiket én ismerek, mind szépek, és nincs "beütésük", akármi is legyen ez.

2013. ápr. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként mekkora poén, mindig mondják, hogy a melegek maradjanak csak a négy fal közt, ne mutogassák, hogy ők melegek; erre ha pont ezt teszik, a szomszéd majd kukkolja őket, hogy melegek-e.
2013. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek nem megérzések, hanem tények. Ahhoz meg nem sok közöd van, hogy miért tettem fel a kérdést:)
2013. ápr. 29. 10:02
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

"akkor látszik, hogy baráti összejövetel miatt"


LÁTSZIK. Van esetleg meghívó a kezében, hogy baráti összejövetelre hivatalos? Van kis cetli a kabátjára tűzve, hogy ő csak barát?


Mivel valamiért szeretnéd, hogy leszbikusok legyenek, ezért bármit csinálnak, úgy fogod látni, hogy az valami titkos leszbikus jelrendszer.


Annyi közöm van ahhoz, hogy miért érdekel ez téged, mint neked ahhoz, hogy ők leszbikusok-e.

2013. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

???


Egyáltalán nem vagyok frusztrált.

Csak nem értem, hogy miért érdekel, mit értesz "beütés" alatt, kukkolni szoktad-e őket.


Ha neked frusztráltnak jött le a hozzászólásom, akkor szerintem nagyon rossz emberismerő vagy, ergo ezek a "titkok", amiket áradni vélsz belőlük, valószínűleg nincsenek is ott.


Miért érdekel, hogy leszbikusok-e? Van leszbikus ismerősöd, és össze akarod őket hozni? Te vagy leszbikus, és tetszik az egyik? Beszállnál harmadiknak (akár nő vagy, akár férfi)? Péniszeket rajzolsz az ajtajukra, ha kiderül, hogy leszbikusok?

2013. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
A lényeg lemaradt: szóval ha elárulod, miért akarod tudni, könnyebb tanácsot adni.
2013. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!