Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hány évesen mondtátok el a szüleiteknek, hogy a lányokhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
És hogy mondtátok el?

2013. júl. 10. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még sehogy, de már tervezem.

Nővéremmel szerettem volna beszélni először, amikor itthon volt egy hétre Londonból, de sajnos nem tudott időt szakítani rám :/ gondoltam, hogy majd ő segít valahogy felvezetni a témát.

Amúgy osztályból és barátaim közül is tudják már jó páran, és meglepően pozitívan fogadták, szóval az itthonitól sem félek már annyira, meg anyummal is jó a viszonyom :)


Neked azt tanácsolnám, hogy korodtól függetlenül keress megbízható barátokat, akikkel őszintén tudsz ilyenekről beszélgetni, mert hogyha eljön az idő, hogy otthon is elmondd a dolgot, akkor jól fog esni az ő támogatásuk, és már a szüleidnek is tudsz valamit mutatni, hogy látjátok, ők így is szeretnek és elfogadnak.

Vagy ha már idősebb vagy, és van/volt már komoly kapcsolatod, akkor az is lehet jó alakalom, hogy megmutasd, hogy te így is teljes egész, boldog életet tudsz élni :)


Sok sikert! :)

17/L/L

Bp.

2013. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!Van egy nagyon közeli barátom akivel megosztottam,jól fogadta.Viszont még nem tudom,hogy most kihez vonzódom.Nagyon tetszenek a lányok,viszont a szüleim utálják a leszbikusokat.Éppen ezért is nem merek a szemükbe nézni.Most úgy is felköltözök Budapestre és kicsit átgondolom a dolgot.Hiszen kicsit úgy gondolom,hogy otthon nem szeretnék lenni.

15/L:D

2013. júl. 10. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még nagyon fiatal vagy, és magad sem tudod, mi van veled, azt javaslom ne kapkodd el. Már csak azért sem, mert tudod, hogy anyukád nem elfogadó. Amíg függsz tőle nem kéne elmondani neki. Láttam én már olyat, hogy egy anya kirakta emiatt a lányát, és megzsarolta, hogy csak akkor fogadja vissza, ha felhagy ezzel. Lehet, hogy nálatok nem lenne ilyen durva a helyzet. Az is lehet, hogy el kezdene győzködni, hogy 'változz vissza', vagy pasikat 'beszélne' rád. Hiányzik az neked? Türelem! Az idő neked dolgozik. Minél idősebb vagy, annál inkább tudni fogod, mit akarsz, és annál inkább komolyan vesznek a szüleid. Előbb legyél biztos magadban.
2013. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem se mondd el még, ha te se vagy benne biztos :)

bennem csak akkor tudatosult, hogy ez nem kíváncsiság mikor beleszerettem az első barátnőmbe (16 éves voltam, majdnem 2 évet voltunk együtt)

anyám nagyon toleráns ember, nem ítél el senkit és semmit azért mert más ezért nyugodt voltam

aztán kiderült, hogy ez a hozzáállása csak rám nem érvényes (levelezésemet olvasta el,és lebuktunk)

el akartam mondani apámnak akkor már, mert gondoltam elfogadóbb lesz, de anyám sikeresen lebeszélt róla

a második (és jelenlegi) barátnőmet már én mondtam el, nem vártam meg a lebukást (3 hónapja voltunk együtt, 18 voltam) mert a titkolózásra meg idegeskedésre már rámentek az idegeim

apa sokkal jobban fogadta, anya kezdi megszokni a helyzetet

bár egy éve együtt vagyunk, a barátnőm be se teheti a lábát ide, de ha apán múlna jöhetne nyugodtan...szóval félsiker a dolog :) (de azért az első fizummal költözök, a piszkálódás megy azért, bár már nem olyan durván)

nagyon nagy macera, szerintem nem érdemes bevállalni, csak ha már biztos vagy magadban és van egy stabil kapcsolatod


jaj azt nem mondtam, minden barátnőm nagyon jól fogadta, mindenki fedezett, és vállalt kellemetlenségeket azért hogy találkozni tudjak a barátnőmmel, senki nem fordult el tőlem ezért :) (hát igen a barátait maga választja az ember)


19/L

2013. júl. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még, - előbb legyél Te biztos abban, hogy ki és mi vagy, és utána ráér bárki más megtudni. - Most még néha csak a hormonháztartása tréfál az embernek. - Szóval várd ki, amíg legalább egy éven át biztos és egyre biztosabb vagy abban, hogy mi az irányultságod.

Emellett az sem árt egy várhatóan nem elfogadó szülőnél, ha független vagy anyagilag... - Szóval, minden képpen türelemre intenélek.

Amúgy kihez költözöl? - Kolesz vagy rokonok?

Kezeld óvatosan, hogy kiben bízol meg.

2013. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kolesz,sportolni fogok:D
2013. júl. 12. 10:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek:)
2013. júl. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!