Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról (bővebben az alábbiakban)?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok egy olyan férfiról, aki először küld egy üzenetet egy lánynak, amelyben találkozóra hívja őt, majd pedig pár órával később küld neki egy újabb üzenetet, hogy nem akar semmit a lánytól és valaki mást szeret?
2013. szept. 12. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy végül nem találkoztam egy ilyen taplóval.
2013. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az első válaszolóhoz!


Én is örülnék neki,hogy nem jöttem össze egy ilyen link alakkal...

2013. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyilvánvaló, hogy mit gondolok egy ilyen férfiról! ...

Túl sok jót nem!

2013. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi volt az üzenettel a férfi célja? Gondolom, szemétkedni akart a lánnyal.
2013. szept. 12. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám hogy skizofrén elmebeteg.
2013. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Seila ***** válasza:
Egy szélhámos previ.
2013. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerűbb, mint gondolnátok. Felesége vagy komoly barátnője mellett félre akart ba szni, majd lebukott előtte. Volt egy hosszú veszekedésük és a csaj aki szintén nem normális (így megérdemlik egymást) ahelyett, hogy kivágta volna, mint minden rendes, normális nő, hisztit és jelenetet rendezve azzal fenyegette meg, hogy elhagyja vagy letépi a tökét nem nem üzeni meg a r*bancnak (ebben az esetben rólad beszélt, mert persze nem a férje a k**vapecér, hanem az a nő a r*banc, akit fel akart használni a k**vapecérkedéséhez), hogy vége és mást szeret.


De az is lehet, hogy csak nem hitte el a hazudós férjének vagy barátjának, hogy nem a szeretője vagy csak egy randija lettél volna. Itt megint visszautalnék a "megérdemlik egymást" részhez.

2013. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!