Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Mit gondoltok arról ha egy személyiségre majdnem tökéletes pasi fél az érzelmektől?

Figyelt kérdés

Nos külsőre átlagosnak mondanak.Sok nő szerint a személyiségem miatt álom pasi vagyok számukra.

Viszont én tartózkodok az érzelmektől,félek a szerelemtől.Nekem ezekhez nagyon sok idő kell.Nem arról van szó,hogy nem merek kapcsolatot kezdeni.

Az van,hogy félek a szerelem szótól,kimondani erről beszélni.Éreztetéssel nincs baj.Csak ha már el kell mondani az érzéseket.Attól tartok ha kimondom már sebezhető vagyok,hogyha valakit komolyan szeretek és ő is komolyan szeret úgymond "sebezhető várnak" gondolom magam.

Igazából nehéz kifejeznem magam ebben a témában :(

Mit gondoltok egy ilyen pasiról?Nagy hiba?

F20



2013. szept. 11. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
már hogy lehetnél tökéletes pasi majdnem, ha tartózkodsz az érzelmektől? egy tökéletes férfi nem tartózkodik tőlük, nem fél megélni az érzelmeit és kimutatni azokat.
2013. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha te Parancsolsz az érzéseidnek, és ez megy is neked, akkor... kamuzol.

Amúgy meg akkor hagyjon békén, aztán ne csajozzon. Majd idővel rájössz hogy letelik az időd, és nem mertél élni.

2013. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiba, de megeshet, hogy egy idő után bántó vagy irritáló.
2013. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az igazinak, akit majd megtalálsz, annak elmondod, mert nem félsz majd, hogy sebezhető leszel előtte. már nem fogsz "félni". :) volt már ilyen? amúgy baj, ha az "igazi"ról van szó és nem mered neki mondani!
2013. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam,hogy majdnem tökéletes...

Tartózkodok az érzésektől.Ha lenne egy megfelelő lány idővel leküzdeném.

2013. szept. 11. 20:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Az első igazi szerelmemet nem érdekeltem,és nagyon elzüllött :/ Nagyon bántott a dolog.

A következő lánynak elmondtam,hogy nekem az érzelmekhez idő kell.Aztán még a randik alatt egy másik pasival kavart...

2013. szept. 11. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj, egy kicsit talán én is ilyen vagyok, csak lányban.
2013. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!