Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó abban a csajoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban a csajoknak, hogy ahelyett, hogy megmondanák mégsem akarnak találkozni, nem veszik fel a telefont, és nem válaszolnak az üzenetekre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb nekik.
2013. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szeretjuk jatszani a sertodottet ;) remeljuk h igy felfogjatok h mennyire rosszul esett ami tortent. H erezzetek a dolog sulyossagat
2013. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De legalább adnának jelet, hogy nincs tovább. Mert azt úgy nam lehet, hogy egyik nap minden szép és jó, aztán, meg nem mond semmit.
2013. szept. 12. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs bennük annyi gerinc.
2013. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem érted, ez a jel!
2013. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ó, ezt én is csináltam gyakran férfi létemre. Mondjuk nekem olyankor általában semmi kedvem nem volt a kommunikációhoz, így nem is vettem a fáradtságot arra, hogy ezt közöljem. Egyébként, ha nem válaszolnak semmire, azért az is elég egyértelmű jel szerintem.
2013. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2. Nincs szó sértődésről.

Amúgy ennél, még a legyünk barátok is jobb. :D

2013. szept. 12. 19:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kerestem, olyan intenzíven, hogy ki tudjam mondani, hogy semmire nem reagált. Csak annyi, hogy nem adott jelet arra, hogy érdekelné.
2013. szept. 12. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaj elnezest felreertettem :/ hat ezesetben nem tudom mi az oka :/ en ilyet sose csinalnek es nem is csinaltam szoval nem erthetem :((
2013. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért, ha valaki nem válaszol semmire, az neked nem egyértelmű...?

Sose értettem mit kell ezen hisztizni, engem is ráztak már le így. Várok 2 napot, ha addig nem ír semmit, hiába köszönök vagy valami, akkor törlés.


Minek túldrámázni fölösleges körökkel, és hallgatni a h..ülye hisztiket, hogy "de miért nem? legalább adj egy esélyt! azért mert egy büdös kva vagy!!!" és hasonló sz..rságok, nem, nincs esély, csá.


De saját magadnak is időt spórolsz, ha a vernyogás helyett nemes egyszerűséggel törlöd azt, aki 1-2 napon belül semmire sem reagál, pedig elvileg volt online és látta is, hogy írtál neki.

2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!