Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zárkózott vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózott vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Mindig is volt problémám a beilleszkedéssel,mert félek a közösségtől.Félek attól,hogy mit gondolnak rólam mások.Oké,van egy nagyon kicsi szépséhibám ,de mindenki azt mondja,hogy ez egyáltalán nem vészes és nem feltünő.Én mégis úgy érzem hogy emiatt nem merek megnyílni,pedig nagyon szeretnék,főleg most hogy új közösségbe kerűltem.
2013. szept. 12. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú/lány? És mi ez a kicsi szépséghiba?
2013. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha csak nemharapod ki a sarokból a pókot vagy nem vagy vágósúlyban esetleg 2nél se több se kevesebb melled nincs akkor szerintem semmi baj nincs veled

u.i.:én véleményem valakinél a kövérség nemhátrány nálam ergo az mert sokáig élek és a páromakkor szinténnehaljon meg 50-60évesen..

2013. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pff.... pedig nem nehéz be illeszkedni haverokhoz na csajozni már egy kicsit nekem is másabb elsö 10p be kussolok 1000-ell utána meg már simán meg szólalok...
2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy üveg házi pálinka.

Nem leszel zárkózott egy ideig :D

2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16/l
2013. szept. 12. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia! Fordulj pszichológushoz! Sok idő és kitartás kell, hogy meg tudj változni, akár évekbe is beletelhet... azért reméljük nem, csak merj szólni valakinek! Szüleidnek, tesódnak, barátodnak, de legjobb, ha a háziorvosnak, esetleg sulipszichológusnak vagy munkahelyi pszichológusnak!
2013. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Van egy kis bőrkeményedésem a kezemen (munka). Elöl egy fogamat be kellene tömni. Híznom kellene 4 kilót. Cipőt is kellene vennem, Hajat is nyírnom kellene. Csökkenti az önbizalmi szintemet. -.-
2013. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia?xD Jó vicc...Nagyon sok kamasznál jelen vannak ezek a problémák, nálam is jelen voltak, néha még most is, de pszichológus nélkül léptem túl rajta :O 17/F
2013. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igyál...
2013. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OLDÓDJ FEL! Ennyi az egész. Menj oda másokhoz, beszélgess, kérdezz, érdeklődj. Így lehet barátkozni. Akit megismersz és találsz vele közös témát maradj annál-azoknál. Ennyi az egész!
2013. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!